Mar
29
Per
Biraderler Cabaret @ Glass Room
Mar 29 @ 21:00 – 23:00
Biraderler Cabaret @ Glass Room

Biraderler Cabaret, 27 Şubat’ta Glass Room, Uniq İstanbul’da!

Muhteşem kabare geri dönüyor. Biraderler Cabaret müziğin, dansın, tiyatronun, eğlencenin en güzel halini doğduğu yere, Uniq İstanbul Glass Room sahnesine taşıyor. Arda Aydın, Mert Yavuzcan ve Anıl Altınöz’ün bu müthiş performansına Orçun Tekelioğlu, Utku Akıncı, Bilal Nazlıgül ve Doruk Bora eşlik ediyor.

Nis
14
Cts
Ezhel @ Volkswagen Arena
Nis 14 @ 19:00 – 23:00
Ezhel @ Volkswagen Arena

Ezhel (Live), 14 Nisan Cumartesi günü Yerli Yerinde konser serisi kapsamında Volkswagen Arena’ya konuk oluyor. “Hip-hop/trap/urban” müzik kültürünün önde gelen bir temsilcisi olmayı başaran Ezhel, Volkswagen Arena’da ilk kez live band ile sahne alacak. Anadolu kent yaşamını müziğine büyük bir samimiyetle aktaran Ezhel’e, Volkswagen Arena sahnesinde Harun Tekin, Kamufle, Aga B ve İstanbul Trip eşlik edecek. Ezhel’in kısa sürede en çok dinlenenler listelerine giren “Geceler”, “Şehrimin Tadı” ve “Alo” gibi şarkılarına bu kez Volkswagen Arena’nın gerçeküstü deneyiminde eşlik edelim.

Müzeyyen – Şevval Sam @ UNIQ Hall
Nis 14 @ 20:30 – 22:00
Müzeyyen - Şevval Sam @ UNIQ Hall

Müzeyyen Müzikali UNIQ Hall sahnesinde…

Gerçekleştirdiği konserlerle sevilen sanatçıları hayranlarıyla buluşturan Kerki Production ve Solfej Organizasyon, yine ses getirecek bir projeye imza atıyor.

Türk müziğinin en büyük seslerinden Müzeyyen Senar’ın iz bırakan şarkıları Şevval Sam’ın yorumu ile sahneye taşınıyor. 84 yıllık sanat hayatına pek çok unutulmaz eser sığdıran değerli sanatçının hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı gösterinin metni önemli edebiyatçılarımızdan Figen Şakacı’nın; rejisi ise müzikal tiyatronun deneyimli yönetmenlerinden Engin Alkan’ın imzasını taşıyor.

Projenin sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük yapıyor. Proje menajerliği Harun Belenoğulları tarafından yürütülecek olan “Müzeyyen” müzikali UNIQ’te sahnelenmeye devam ediyor.

Yazan: Figen Şakacı
Yönetmen: Engin Alkan
Sahne Dekor Tasarım: Cem Yılmazer
Müzik Direktörü: Fahrettin Yarkın
Kostüm Tasarım: Esra Başıbüyük

May
5
Cts
Livaneli Ustaya Saygı Film Müzikleri ve Besteleri @ Volkswagen Arena
May 5 @ 21:00 – 22:00
Livaneli Ustaya Saygı Film Müzikleri ve Besteleri @ Volkswagen Arena

Ender Sakpınar, şefliğini üstlendiği İstanbul Sinfonietta Orkestrası ile birlikte 5 Mayıs Cumartesi akşamı Livaneli Ustaya Saygı Film Müzikleri ve Besteleri konseri ile Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşacak. Konser, müzik eğitimini yurtdışında tamamladıktan sonra İtalya’da ve Fransa’da ünlü orkestra şefleriyle çalışan Sakpınar’ın konuşmasıyla başlayıp Livaneli belgeselinin gösterimi ve Livaneli’nin film müzikleriyle devam edecek. Livaneli şarkılarıyla büyüyen kuşağın eski günlere döneceği buluşmada, Zülfü Livaneli, Ender Sakpınar şefliğinde üç eserini seslendirecek. Dünyada şefliğini yaptığı birçok orkestradan sonra Türkiye’ye dönen Ender Sakpınar ve İstanbul Sinfonietta Orkestrası’na Volkswagen Arena’nın gerçek üstü atmosferinde eşlik edelim.

May
12
Cts
Imany @ Volkswagen Arena
May 12 @ 21:00 – 22:00
Imany @ Volkswagen Arena

Caz, soul ve funk müziğinin önemli temsilcilerinden Imany, 12 Mayıs Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’ya konuk oluyor. İlk albümü “Shape of a Broken Heart” ile üç ülkede platin plak ödülü kazanarak geniş bir hayran kitlesi edinen Imany, şarkılarında aşktan kadın hakları mücadelesine, iklim değişikliğinden siyasi mücadelelere kadar pek çok konuya değiniyor. Daha önce 6 bin kişiyle 26. Akbank Caz Festivali kapsamında Volkswagen Arena’da buluştuğumuz Nadia Mladjao vokaline yine aynı gerçek üstü atmosferde eşlik edelim.

Tem
4
Çar
Alt – J @ Volkswagen Arena
Tem 4 @ 21:00 – 22:00
Alt - J @ Volkswagen Arena

İngiliz rock grubu alt-J, 4 Temmuz Çarşamba günü Volkswagen Arena’ya konuk oluyor. Müzik kariyerlerine “GarageBand” ismiyle bir üniversite grubu olarak başlayan grup, 2012 yılında çıkardıkları “An Awesome Wave” albümleriyle Britanya’nın en prestijli müzik ödülü Mercury’yi kazandı. İkinci albümleri “This Is All Yours” ile 57. Grammy Ödüllerinde En iyi Alternatif Albüm ödülü için aday gösterilen ekip, uzun bir aradan sonra İstanbul’a yeniden geliyor. Son albümleri “Relaxer” turnesi kapsamında, Volkswagen Arena’da ağırlayacağımız alt-J’nin performansına birlikte ortak olalım.