May
23
Çar
Dance Sessions @ Tamirane
May 23 @ 22:00 – 23:30
Dance Sessions @ Tamirane

LATIN NIGHT

Latin Night, 23 Mayıs Çarşamba 22.00’da Tamirane sahnesini yerinden oynatacak!

Latin müzikleri, en iyi salsa ritimleriyle birleşiyor; üzerine Dj Helio Faria’nın enerjik performansı ekleniyor! Ortaya şehrin en keyifli dans buluşması çıkıyor!

Ruhunu dans ile tamir etmek için şimdiden yerini ayırt!

Giriş ücreti: 30 TL’dir.

May
25
Cum
Pub Story @ Tamirane
May 25 @ 21:00 – 23:00
Pub Story @ Tamirane

Şehre yeni bir eğlence anlayışı getiren, en sıra dışı ve en sosyal etkinlik “Pub Story”, 25 Mayıs Cuma günü, 21.00’da Tamirane’de! Bu özel interaktif oyununun Tamirane atmosferiyle birleşeceği gece, çok eğlenceli ve unutulmaz olacak! Yüzlerce insanın buluştuğu, yeni hikayelerin yaratıldığı ve kahkahaların eşlik ettiği bu oyunun teması, bilmeyenler için sürpriz! Ancak bu interaktif oyunda ilerleyebilmek için mümkün olduğunca çok insanla iletişim kurman gerekecek. Herkesin birbirine görevler vereceği, kendi hikayeni yaratacağın ve her insandan bambaşka hikayeler dinleyeceğin geceyi kaçırma!

Not: Etkinlik için cep telefonu kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle telefonunu şarj ettiğinden ve internet datanın olduğundan emin olmalısın.

https://tr-tr.facebook.com/HeyPubStory/ linkten oyuna katılabilir ve detaylı bilgi öğrenebilirsin.

Haz
2
Cts
Yaratıcı Çocuk Festivali @ UNIQ İstanbul
Haz 2 – Tem 3 all-day
Yaratıcı Çocuk Festivali @ UNIQ İstanbul

‘’Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ilk çocuk kültür&sanat festivali olan Yaratıcı Çocuk Festivali, birbirinden değerli atölyeler, söyleşiler, gösteriler ve konserlerin olduğu dopdolu bir programla 2-3 Haziran tarihlerinde Uniq İstanbul’da çocuklara ve siz ebeveynlerine ilham vermeye hazırlanıyor.

Sanattan kodlamaya, kimyadan enerji verimliliğine, tasarımdan renklerin büyülü dünyasına uzanan zengin içerikli Yaratıcı Çocuk Festivali, çocuklara üretken ve deneyim odaklı bir keşif ortamı sunacak. Festivalimiz  Ahmet Güneştekin, Ceyda Düvenci, Dr. Özgür Bolat, Prof Dr. Doğan Cüceloğlu, Sunay Akın ve Şermin Yaşar’ın birbirinden kıymetli söyleşilerine ev sahipliği yapacak.