May
4
Cum
Beauty Fest @ UNIQ İstanbul
May 4 – May 6 all-day
Beauty Fest @ UNIQ İstanbul

Yılın en güzel festivali Beauty Fest, 4-5-6 Mayıs’ta Uniq İstanbul’da sizlerle…

Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, Ece Seçkin, Fettah Can ve CIELO  konserleri, gün boyu DJ performansları, ünlüler ve influencerlar ile Beuty Talks, stilinizi baştan yaratacak cornerlar, workshoplar,  son güzellik trendleri, makyaj ve moda workshopları, eğlenceli yarışmalar, dans ve spor aktiviteleri, en yeni ürünler, teknolojiler ve sürprizlerle dopdolu bir hafta sonu Beauty Fest’te sizleri bekliyor.

Güzellik ve bakım konusunda bambaşka bir deneyim yaşamak isteyenler aradığı her şeyi, hatta aramadıklarını bile bu festivalde bulacak. Dinlenmiş, öğrenmiş ve eğlenmiş bir hafta sonu geçireceğiniz festival sabah 10:30’dan akşam 22:00’ye kadar devam edecek. Güzellik sektöründe söz sahibi markaların sizlere farklı deneyimler yaşatacağı Beauty Fest, sohbetlere, workshoplara, etkinliklere, yarışmalara, konserlere ve daha birçok sürprizlere ev sahipliği yapacak.

Ünlü sosyal medya influencerlarının keyifli söyleşilerini dinleyebilecek ve onlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Workshoplarda markaların makyaj uzmanlarından güzellik ve bakım tüyoları alacak, aktif yaşamı destekleyecek etkinliklere dahil olacak, BIG SALE kampanyaları ile istediğiniz ürünlere inanılmaz indirimlerle sahip olacak, yarışmalar ve konserlerle eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Beauty Fest’te 4 Mayıs Cuma günü Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü Fettah Can ve 6 Mayıs Pazar günü CIELO konserleri ile doyasıya bir müzik ziyafeti yaşayacaksınız. Mis gibi bahar havasını içinize çekerken, müzik eşliğinde coşkuyla şarkı söyleyebilecek ve dans edebileceksiniz.

Eşi benzeri olmayan, yılın en güzel festivalini kaçırmayın!

May
8
Sal
&Now Business&Tech Week @ UNIQ İstanbul
May 8 – May 10 all-day
&Now Business&Tech Week @ UNIQ İstanbul

&NOW Business&Tech Week

 &NOW;

Tüm bakış açılarını değiştirecek ve insanları yepyeni bakış açılarına yönlendirecek, yeni nesil bir teknoloji ve iş haftası.

Geleceği öngörme ve ona yön verme tutkusunu paylaşan vizyoner zihinlerin ürünü.

Merkezinde teknoloji olan, Pazarlama, Yönetim, İnsan Kaynakları kavramlarının iç içe geçtiği yeni dünyanın lider isimlerinin bir araya geldiği ve geleceğin liderlerine yeni yetenekler kazandırmak için çalışan özgün bir platform.

Teknolojinin işe etkisini, işin teknolojiyle dönüşümünü özümseyebilmek için çok büyük bir fırsat!

&NOW, içinde İnsan Kaynakları Zirvesi, Pazarlama Zirvesi, Gamechangers Ödülleri, Future of Work,  Dijital Liderlik Zirvesi, Be Digital Deneyim Alanı, Rock&Tech Müzik Festivali gibi organizasyonlar düzenleyerek geçmişte kazanılan deneyimleri bugünün diliyle aktarıyor, tecrübeyi dinamizmle buluşturuyor.

Yönetenlerin yönettiklerine, geleceğin yönetim şekilleriyle hakim olabilmelerini sağlıyor.

Firmaların farklı ürün ya da hizmetlerini deneyimleme olanağı sunduğu özel alanlarda, daha önce yaşanmamış deneyimleri keyifle sunmayı hedefliyor.

 Gerçek yeniliği, yeniliği uygulanabilir kılması!

Özgün olanı takdir ediyor; yeni iş modellerini, var olanı geliştiren veya olmayanı ortaya çıkaran yeni iş çözümlerini tüm gücüyle destekliyor.

&NOW, yani şu anda, geleceğe daha da yakından bakmak için çalışmaya devam ediyor.

 Bu fırsatı deneyime dönüştürmek için hemen harekete geçin. Detaylı bilgi için tıklayınız.