Yükleniyor Etkinlikler

2017 FTISLAND LIVE [x] IN ISTANBUL

29 Ekim 2017 @ 16:00

MyMusicTaste, 2017 FTISLAND LIVE [X] İSTANBUL’U sunmaktan mutluluk duyar.

İndirimli satış 23 Ağustos 23:59’da sona erecektir.

Five Treasure Island, kısaca F.T. Island, 5 kişilik Güney Koreli pop/rock grubu. Grup üyeleri; Choi Jong-hoon (gitar ve klavye), Lee Hongki (vokal), Lee Jae jin (bas ve vokal), Song Seung-hyun (gitar ve vokal), and Choi Min-hwan (davul)’dır. Hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenen grup, renkli koreografileri ve harika şarkılarıyla 29 Ekim’de Volskwagen Arena’da sahne alıyor.

Dünya çapında 12 tur yapan ve 15 albüm çıkaran FT Island, Kore’de son 10 yılda idol rock gruplarının öncüsü oldu. Bu yıl 10. yılını kutlayan FT Island, bunun anısına ‘Over 10 Years’ albümünü çıkardı. 10. Yılında FT ISLAND LIVE X  Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’ye gelecek olan grup, eski ve yeni bütün hit parçaların yer alacağı konserde izleyicileri keyifli dakikalar bekliyor. Dünya turu 26 Ağustos Seoul’den başlayacak.

Daha önce Music Bank World Tour kapsamında 2013’de İstanbula gelen grup, Türk hayranlarıyla güçlü bir bağ oluşturmuş ve büyük izler bırakmışlardı. Tekrardan bu heyecanı yaşamak ve muhteşem şovu canlı izleme fırsatını kaçırmak istemiyorsan önceden yerini ayırtmayı unutma.

MyMusicTaste
MyMusicTaste tüm dünyadan hayranları, sanatçıları ve proje sahiplerini bir araya getirip değerli ve anlamlı konser oluşturma, canlı bir etkinlik yapma servisidir. Hayranların ellerine gücü veriyor ve en sevdiklerini sanatçıların konserini talep ettiriyor. MyMusicTaste tüm dünyadan hayranların seslerini birleştirmek ve büyütmek hedefiyle, 30’dan fazla şehirde EXO,  BTS ve Block B gibi konserleri başarıyla sundu. Hayranları favori sanatçılarının konserlerini fan talebine göre seçtikleri şehire getirme imkanı veren basit bir fikirle, MyMusicTaste 27 milyar dolarlık konser pazarına en yeni teknoloji ve sofistike, kullanıcı dostu bir hizmetle meydan okumakta. Halihazırda www.mymusictaste.com 30 dan fazla ülkeyi ve 15 farklı dili desteklemektedir.

Detaylar

Tarih: 29 Ekim 2017
Saat: 16:00
Etkinlik KategorileriKonser, Öne Çıkan, Populer

Mekan

Mekan Adı: Volkswagen Arena
Adres: Ayazağa Maslak Cad. No:4A Sarıyer İstanbul Türkiye
Telefon: 0212 377 67 00