Türkiye’nin En Büyük Çocuk Festivali

23 NİSAN CUMARTESİ “UNIQ İSTANBUL” DA ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR.

Türkiye’nin en büyük ve en eğlenceli Çocuk Festivali, Dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan 23 Nisan 2022 Cumartesi günü , Maslak Maximum Uniq Açıkhava’da!

Konserler, atölyeler, sahne gösterileri ve birbirinden ünlü konuklarla binlerce çocuk eğlencenin tadını doyasıya çıkaracak.

Minika’nın medya sponsoru olduğu festivalde her kategoriden onlarca oyun istasyonu, deneyim alanları, konserler ve sahne gösterileri yer alacak.

Dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’a özel, çocuklar için Teknovia İletişim tarafından özenle hazırlanmış 23 Nisan Çocuk Festivali’nde Ecrin su Çoban’ın konser ve söyleşisiyle, Güldür Güldür Oyuncularından Açelya Topaloğlu ve Burak Topaloğlu’nun ile Selena dizisinin Hades’i Sinan Çalışkanoğlu gerçekleşecek söyleşilerde çocuklarla buluşacak.

Minika’nın Medya Deneyim Alanı ile yer alacağı etkinlikte, çocuklar bir dakikalığına YouTuber olacak ve çekilen videolar katılımcı çocuklarla paylaşılacak.

Çocuklar ayrıca Maceracı Yüzgeçler’in sevilen karakterleri Biba ve Tuti ile de tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak.

Etkinlikte ayrıca; Oyuncak Oynuyorum YouTube kanalıyla Leyla Günay, yüksek akrobasi gösterileri, illüzyon gösterileri, BKM Mutfak çocuk atölyesi, Singo Songo TV konseri, Funky Kids konseri, Astronot ve Metaverse deneyimi, inanılmaz bilim gösterisi, eğlence bandosu, tahta bacak gösterisi, jonglör gösterisi, Poi Şov, dev jenga, ebeveyn çocuk tiyatrosu, kukla atölyesi, çikolata yapım atölyesi, anne-çocuk pasta atölyesi, yumuşak şeker yapım atölyesi, resim boyama atölyeleri, pandomim gösterileri, çocuk survivor parkurları, oyun dünyasının sevilen gamerları, boomwhackers, müzikaller, yarışmalar, alışveriş alanları, yüzlerce sürpriz hediye de çocukları bekliyor olacak.

23 Nisan duygusunu yaşatmak için açılış ve kapanış kortejlerinin de yapılacağı etkinlikte tüm gün eğlencenin temposu hiç düşmeyecek.

23 Nisan Cumartesi günü 10:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve ziyaretçilerin biletle giriş yapacağı etkinlik alanında, girişten sonra tüm aktivite, söyleşi ve atölyeler ücretsiz katılıma açık olacak.

Tüm Aktivite, Konser ve Atölyeler Ücretsizdir!

– Konserler
– Sahne Şovları
– Tiyatro Oyuncuları ile Söyleşi
– Ünlü Konuklar
– Müzikaller
– İnanılmaz Bilim Gösterisi
– Atölyeler
– Yarışmalar
– İllüzyon Gösterileri
– Eğlence Bandosu
– Tahta Bacak Şovu
– POİ Şov
– BKM Mutfak Çocuk Atölyesi
– Ebeveyn Çocuk Tiyatrosu
– Youtube Deneyim Alanı
– Metaverse Deneyim Alanı
– Gamerlar
– Kukla Atölyesi
– Çikolata Yapım Atölyesi
– Anne Çocuk Pasta Atölyesi
– Yumuşak Şeker Yapım Atölyesi
– Boomwhackers
– Jonglör
– Dev Jenga
– AlışVeriş Alanları
– Resim Boyama Atölyeleri
– Pandomim Gösterileri
– Çocuk Survivor Parkurları
– Açılış ve Kapanış Korteji
– Yarışmalar
– Ödüller

ve daha 100’lerce sürpriz, ödüller, hediyeler gün boyu çocukları ve ailelerini bekliyor.

Biletler Biletix’ te!

3 yaş altı çocuklar için ücretsizdir.

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details