Ağaçlar Ayakta Ölür

Ağaçlar Ayakta Ölür Maximum Uniq’te

11 Yıl sonra tiyatro sahnesine dönen Nevra Serezli, 17 Mayıs ‘ta Maximum Uniq Hall’da

“Ağaçlar Ayakta Ölür”, İspanyol yazar, şair Alejandro Casona’nın dünya klasikleri arasında yer alan bir duygusal komedisi.  

İyilik ve sevgi kavramında yoğunlaşan oyun, dağılan aileyi bir araya getirmek için büyük bir risk alan bir adamın karısına yapmaya çalıştığı iyilik üzerine kurulu. Oyunda gerçekle yüzleşmenin ağır bedeli ve mutluluğu yalan üzerine kurmanın büyüsü anlatılıyor. 

11 yıl sonra bu oyunla tiyatroya dönen Nevra Serezli, oyunda yüreği torun özlemiyle dolu büyükanne rolünü oynuyor.  Usta oyuncu Gökhan Mete de Serezli ile başrolde.

Ülkemizde daha önce Macide Tanır’ın unutulmaz yorumuyla sahnelenen oyunun metninden esinlenen bir senaryo yazılmış ve bu film Yıldız Kenter ve İzzet Günay’ın başrolde olduğu bir sinema klasiği haline gelmişti.

Nedim Saban ise oyunu farklı bir zaman ve mekana taşıyarak uyarladı ve bu yorumuyla Ekin Yazı Dostları Yılın Yönetmeni Ödülünü kazandı.  

Kadroda ayrıca genç oyuncular Meral Asiltürk, Önder Atakanlı, Emre Erol, Meltem Özlevent, Mehmet Selin Sağdıç da var.

Serezli’nin tiyatroya döndüğü bu oyunla, 9 farklı ödül kazanmıştır. 

17Mayıs’ta Maximum Uniq Hall’da seyirciyle buluşacak ve İş Bankası kartlarına %10 indirim imkanı sunulan” Ağaçlar Ayakta Ölür” oyununun biletleri satışta. 

Künye:
Yazan: Alejandro Casona
Türkçesi: Nedim Saban
Yöneten: Nedim Saban
Dekor Tasarım: Cihan Aşar
Kostüm Tasarım: Sadık Kızılağaç
Işık Tasarım: İsmail Sağır 

Oyuncular:
Nevra Serezli
Gökhan Mete
Meral Asiltürk
Önder Atakanlı
Emre Ozan
Meltem Özlevent 
Mehmet Selin Sağdıç

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details
Event Tags