When:
25 Mart 2018 @ 14:00 – 15:15
2018-03-25T14:00:00+03:00
2018-03-25T15:15:00+03:00
Where:
UNIQ Hall
UNIQ İstanbul - Maslak
Alice @ UNIQ Hall

Murat Altınok’un yönettiği müzikal çocuk oyunu Alice,izleyicisiyle buluşuyor.

Büyülü bir dünyanın kapıları sizler için açılıyor.

Oyunun Türü: Müzikal Çocuk Oyunu
Uyarlayan & Yönetmen: Murat Altınok
Kostüm ve Dekor Tasarım: Maskara by Altınok
Koreograf: Mutlu Cankup
Psikolog: Duygu Çalışır
Işık: Sezer Bozkuş
Sahne Amiri: Elif Avcı
Oyuncu Kadrosu: Murat Altınok, Merve Artan, Nurgül Açık, Burakhan Yılmaz, Talha Sezer, Fatih Ermiş, Meltem Gürlevik, Uğur Civaner, Adil Çetindağ
Bale Kadrosu: Elif Cesur, Ege Timoçin, Berfin Şahinler, İpek Taşatan, Nehir Taşçı, Asya Su Öztürk, Kayra Sır, Ali Reina Gomez

Alice evlerinin bahçesinde sık sık verilen çay partilerinden ve bu davetlere katılan davetlilerden çok sıkılmıştır. Onun için her şey renksiz ve tekdüzedir. Her zaman imkansız şeylerin gerçekleştiği renkli ve fantastik bir dünyanın hayalini kurmaktadır.

Bir gün yine bir çay patisi sırasında,  beyaz bir tavşanın peşine takılarak kendini harikalar diyarında bulur. Kötü kalpli Kırmızı Kraliçeye karşı verdiği mücadelede kendisine konuşan bir kedi, çılgın bir şapkacı, mart tavşanı, silahşör bir fare, beyaz tavşan ve daha bir çok fantastik karakterler yardımcı olur. Harikalar diyarında inanılmaz olaylarla, çözümsüz bilmecelerle, anlaşılmaz sözcük oyunlarıyla karşılaşır.

Başarılı koreografiler, kostümler, makyaj, ışık ve dekor ile zengin bir görselliğin sergileneceği bu fantastik oyunda;  zorluklar karşısında yılmamanın önemi, arkadaşlık, paylaşmanın önemi, kendine güven ve cesaret konularının altı çiziliyor.