Art.ist Sauna – Sanat Seni Bekliyor

Art.ist Sauna 2020 yılında kurulmuş olan bir sanat inisiyatifidir. Sanatseverler, sanata yön veren kişi ve kurumlar, sanat girişimcileri, çocuklar, öğrenciler, Türkiye’de ilk defa 1.500 m2de yüzlerce bağımsız sanatçı ve eserle 365 gün boyunca buluşabiliyor. Aynı zamanda erişilebilir sanat mottosu ile eser alımına başlamak ve farklı sanat deneyimleri yaşamak isteyenler için de ideal bir sanat pazaryeridir. Bizi  UNIQ Expo’ ‘da 365 gün boyunca ziyaret edebilirsin ve farklı disiplinlerdeki yüzlerce esere uygun fiyatlarla sahip olabilirsin.

Sanatçıların kendilerini özgürce ifade edebilme ve eserlerini geniş kitlelere eriştirme imkanı bulabilecekleri bir merkez olan Art.ist Sauna, sanatı demokratikleştirme misyonunu da taşıyor. Art.ist Sauna olarak hedefimiz bağımsız sanatçılar ile müzeler, koleksiyonerler, sanatseverler ve yaratıcı endüstrilerin arasında bir köprü olmak ve sanatçıların kariyerlerinin yükselişinde veya başlangıcında güvenebilecekleri bir basamak görevi görmektir. Art.ist Sauna için bağımsız sanat, sanatın her mecrasını kapsayan bir algı ve bu inançla mekanımız kısa filmlere, mutfak sanatlarına, süreli sergilere ve daha birçok etkinliğe 365 gün ev sahipliği yapacak bir kültür sanat merkezidir.

Event Details
Giriş Ücretsizdir

Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

Bu etkinliğe ait biletlerden gişelerden satılmaktadır.

Telefon numaralarımızdan ulaşarak, eğitimler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Hayır. Etkinlik giriş biletleri gişelerden temin edebilirsiniz.

Profesyonel eğitmenlerimizden sizler için ve çocuklarınız için eğitim alabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details