Atiye Şahin Quartet

Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlayan Atiye Şahin, Şef Yeşua Aroyo’nun yönetimindeki İstanbul Oda Korosu’nda korist olarak yurtiçi ve yurtdışı birçok konserde sahne aldı.

Aynı zamanda profesyonel iş yaşamında “işe alım danışmanlığı” yapan Atiye Şahin için şarkı söylemek hayatının en büyük tutkusu. Birlikte çalıştığı orkestrası ile Jazz, Latin, Türkçe ve Yabancı Pop ağırlıklı şarkılarla Atiye Şahin 21 Şubat Cuma günü Tamirane Uniq İstanbul’da!

Bu keyifli gece için şimdiden yerini ayırt!

Rezervasyon; 0212 286 07 07

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details
Sponsors
Event Tags