When:
4 Mayıs 2018 – 6 Mayıs 2018 all-day
2018-05-04T00:00:00+03:00
2018-05-07T00:00:00+03:00
Where:
UNIQ İstanbul
UNIQ İstanbul - Maslak/İstanbul
Beauty Fest @ UNIQ İstanbul

Yılın en güzel festivali Beauty Fest, 4-5-6 Mayıs’ta Uniq İstanbul’da sizlerle…

Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, Ece Seçkin, Fettah Can ve CIELO  konserleri, gün boyu DJ performansları, ünlüler ve influencerlar ile Beuty Talks, stilinizi baştan yaratacak cornerlar, workshoplar,  son güzellik trendleri, makyaj ve moda workshopları, eğlenceli yarışmalar, dans ve spor aktiviteleri, en yeni ürünler, teknolojiler ve sürprizlerle dopdolu bir hafta sonu Beauty Fest’te sizleri bekliyor.

Güzellik ve bakım konusunda bambaşka bir deneyim yaşamak isteyenler aradığı her şeyi, hatta aramadıklarını bile bu festivalde bulacak. Dinlenmiş, öğrenmiş ve eğlenmiş bir hafta sonu geçireceğiniz festival sabah 10:30’dan akşam 22:00’ye kadar devam edecek. Güzellik sektöründe söz sahibi markaların sizlere farklı deneyimler yaşatacağı Beauty Fest, sohbetlere, workshoplara, etkinliklere, yarışmalara, konserlere ve daha birçok sürprizlere ev sahipliği yapacak.

Ünlü sosyal medya influencerlarının keyifli söyleşilerini dinleyebilecek ve onlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Workshoplarda markaların makyaj uzmanlarından güzellik ve bakım tüyoları alacak, aktif yaşamı destekleyecek etkinliklere dahil olacak, BIG SALE kampanyaları ile istediğiniz ürünlere inanılmaz indirimlerle sahip olacak, yarışmalar ve konserlerle eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Beauty Fest’te 4 Mayıs Cuma günü Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü Fettah Can ve 6 Mayıs Pazar günü CIELO konserleri ile doyasıya bir müzik ziyafeti yaşayacaksınız. Mis gibi bahar havasını içinize çekerken, müzik eşliğinde coşkuyla şarkı söyleyebilecek ve dans edebileceksiniz.

Eşi benzeri olmayan, yılın en güzel festivalini kaçırmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.