Berrak Çetinkaya ile Ajda Şarkıları

1998 yılından bu yana müzikle iç içe olan Berrak Çetinkaya’nın yolculuk duraklarında İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi, Trt Gençlik Korosu, İstanbul Devlet Konservatuarı bulunuyor. Kıymetli isimlerle bir araya geldikten sonra müziğin her dalında bulunma isteği çeşitli gruplarda hem enstrumanist hem de solist olarak yer almasını sağladı. Tüm birikimli geçmişiyle sahne almaya devam eden Berrak Çetinkaya, Ajda Pekkan şarkılarından oluşan repertuarıyla bu sefer 22 Şubat Cumartesi günü Tamirane Uniq İstanbul’da!

“Düşünme hiç” hemen rezervasyon için ara!

Rezervasyon; 0212 286 07 07

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details
Sponsors
Event Tags