Bir Arabesk Müzikali – Afara

Şirin Aktemur’un yazıp yönettiği “Afara-Arabesk Müzikali”, seyirciyi, mekana girdiği andan itibaren bir döneme götürüp, o dönemin değerleriyle buluşturuyor.

Oyunu, sevilen oyuncu Uğur Aslan oynuyor. Uğur Aslan, 9 kişilik arabesk orkestra eşliğinde canlı olarak arabesk şarkılar söylüyor.

Uzun da olsa yakalarımızın bir araya gelemediği, gizli sevdalara tutulduğumuz, yokluğun içinde doyduğumuz, mutlu olmak için bolluğa ihtiyaç duymadığımız, hayatı ıskalamadığımız, hayatın geniş paçalarına tutunduğumuz bir dönemi anlatıyor. Bugün artık afara olan arabesk, afara kalan ahlak, afara kalan gazino kültürü, afara kalmış bir döneme selam çakıyor.

Uğur Aslan “Afara” performansı boyunca sahnede güçlü bir orkestrayla, onlarca arabesk şarkı söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyülüyor ve bir çok sürprizle buluşturuyor.

Sahnede örneğine az rastlanır olan bu tür, seyirciyi “gerçeğin kendisiyle” buluşturup, derinden etkiliyor.

Bu muhteşem müzikal 26 Kasım’da Maximum Uniq Box’ta.

İş Bankası kartlarına %10 indirim imkanı sunulan biletler satışta.

Yazan, Yöneten: Şirin AKTEMUR
Oynayan: Uğur ASLAN
Yapım: Theater28/Ufuk Güldü
Uygulayıcı Yapımcı: Duende Global
Müzik Direktörü: İsmail Kabacı
Görüntü Yönetmeni: Cem Korkmaz
Işık Tasarımı: Eren Demir
Kostüm: Haşim Ucay

Orkestra:
Keman – İsmail Kabacı
Keman – Ahmet Başaran
Keman – Kemal Kabacı
Viyolonsel – Ali Can Aşkın
Bağlama – İlker Karsavuran
Klavye – Hamit Müftüoğlu
Davul – Erhan Demir
Ritm – Halil Sezai Ünsal

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

    Etkinlik Detayları