Bir Arada Caz

BKM Yaz Etkinlikleri Maximum Uniq Açıkhava’da

BİR ARADA CAZ – 10 EKİM 

BKM ve Duende yapımıyla 10 Ekim’de Maximum Uniq Açıkhava’da gerçekleşecek olan “Bir Arada Caz” müzikseverlere tek günlük bir festival deneyimi sunacak. 

Caz standartlarından Latin, Balkan ve etnik caza geniş bir yelpazede türlerin yer alacağı dört performanstan oluşan Bir Arada Caz, yeniden, bir arada eğlencenin buluşma noktası olacak. 

Bir Arada Caz, Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde gerçekleşirken müzikseverlerin aralıksız caza doyacağı konser programı ile Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinin çoğunu bir araya getirecek.

Cazın yıldızlarından oluşan kadrosu ile  Şenova Ülker Band feat Sibel Köse & Erdem Özkan, Türkiye’de Latin cazın önemli isimlerinden Emir Ersoy, performanslar öncesi ve aralarında DJ seti ile Kaan Düzarat, Kolektif İstanbul ve Manuş-u Ala, Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek performanslar için iki ayrı sahnede yer alacak. Bir Arada Caz, yeniden bir arada müziğin ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler için 26 Ağustos Perşembe günü Maximum Uniq Açıkhava’da. 

Program;
18:00 – Kapı Açılış
18:30-19:00 – Kaan Düzarat DJ Set – Bahçe Fuaye
19:00-19:45 – Manuş-u Âlâ – Bahçe Fuaye Sahne
20:00-20:45 – Kolektif İstanbul – Bahçe Fuaye Sahne
21:15-22:15 – Şenova Ülker Band feat. Sibel Köse, Erdem Özkan & Önder Focan – Ana Sahne
22:45-23:45 – Emir Ersoy Project – Ana Sahne

İş Bankası kartlarına %10 indirim imkanı verilen konserin biletleri satışta.

Servis Saatleri;
Gidiş: İTÜ metro istasyonu plazalar çıkışında bulunan Orjin Maslak önünden hareketle Maximum Uniq Açıkhava’ya 17:40 – 21:20 saatleri arası her 20 dk’da bir servis olacaktır.
Dönüş: Etkinlik sonrası ring servisi vardır.

İşbankası kartlarına özel %10 indirim.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

    Etkinlik Detayları