When:
18 Kasım 2017 @ 11:00 – 16:00
2017-11-18T11:00:00+02:00
2017-11-18T16:00:00+02:00
Bubble Show - Mini Milkshake @ UNIQ Hall | İstanbul | Türkiye

Dr. Bubble ve küçük kukla Milkshake’in komedi ve eğlence dolu hikayesi İstanbul Komedi Festivali’yle 18 Kasım’da Uniq Hall’de!..

Hangi dili konuştuğundan bağımsız dünya çevresindeki herkes için baloncuklarla ilgili bir tiyatro oyunu… Dr. Bubble isimli yalnız bir Baloncuk Adam, tek arkadaşı olan cansız bir el kuklası ile laboratuvarında baloncuk yaparken, bir gün sihirli bir baloncuk ile yanlışlıkla kuklaya can verir ve işte bütün eğlence ve kaos da böylelikle başlamış olur. Doktor uyurken, küçük kukla Milkshake the Bubble Clown isimli gerçek bir baş belasına dönüşür ve hem Dr. Bubble ile, hem de izleyici ile kafa bulur.

Yaratımından ilk başta duyduğu korkuyu yendikten sonra, Dr. Bubble’ın paylaşım ve arkadaşlık ile ilgili değerleri öğrenmesi ve Milkshake’in tekrar hayal dünyasında kaybolmasını önlemesi gerekecektir. İzleyicilere performans boyunca neşe ve empati dolu anlar yaşatan ve başından en sondaki büyük baloncuk finaline kadar baloncuklarla dolu samimi, sıcacık, komik mi komik bir hikaye… Bu sıra dışı hikaye, birbirlerinin en yakın arkadaşı olmuş Dr. Bubble ve Milkshake’in on dakika boyunca izleyicilere baloncuk yağdırdıkları muazzam bir şölen ile son buluyor ve izleyicilere, bu gösteriyi Baloncuk Laboratuvarı’nın repertuarındaki gelmiş geçmiş en popüler performans haline getiren amansız bir neşe patlaması sunuyor.