Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tüm Etkinlikler

D52 Beat Festival

1 Aralık 2018 @ 12:00 - 23:30

Etkinlik Navigation

Perküsyon ve ritim üzerine düzenlediği atölye ve etkinliklerle Ankara’da adından övgüyle bahsettiren D52 Beat Festival, 8 Aralık’ta Glass Room, Uniq İstanbul’da…

Perküsyon ve ritim üzerine düzenlediği atölye ve etkinliklerle Ankara’da adından övgüyle bahsettiren D52 Beat Festival, Akustik konsepti “unplugged” adı altında geçtiğimiz yaz Bodrum’un en özel organizasyonlarından bir tanesi olmayı başaran Unp! Music Festival ve underground müziğe desteğini her geçen gün daha da kuvvetlendiren Audioban ile 8 Aralık Cumartesi Zuhal Müzik ve Uniq İstanbul ev sahipliğinde bir araya geliyor.

“Öğle saatlerinde kendi alanında özel müzisyenlerin atölye çalışmaları, konuşmalar ve interaktif teknoloji deneyimleri ile başlayacak olan festival gün boyu katılımcılara dünyanın en önemli müzik teknolojileri üreticilerinin en yeni ürünlerini deneme imkanı sunarken, ritim, müzik ve teknoloji odaklı atölye çalışmaları ile görsel ve işitsel pek çok enstelasyona ev sahipliği yapacak. Akşam saatlerinde Uniq İstanbul’un eşsiz performans mekanı Glass Room’un açılmasıyla birlikte konserlerle devam edecek. Şenol Küçükyıldırım ve Volkan Ergen Üçlüsü’nün etkileyici sahneleri ile açılışını yapacağı festival sahnesinde Ankara’dan Ikaru ve Silverliners ritmi arttırmaya devam edecek, Mtv Ödüllü Türkçe Alternatif Rock müziğin öncü gruplarından maNga’nın festivale özel olarak hazırladığı “e-akustik” sahnesinin ardından dünyaca ünlü elektronik davulcu Michael Schack güçlü mash-uplarla oluşturduğu DjDrummer projesiyle Glassroom sahnesinde olacak. Geceyi erken bitirmek istemeyenler için Astroband’in görsel tasarımıyla ses getirecek performansı eşliğinde özel bir after party de katılımcıları bekleyen sürprizlerden. Uniq İstanbul’un sanat dolu atmosferinin müzik ve teknoloji ile zirve yapacağı bu günü kaçırmayın.”

Etkinlik Bileti

Detaylar

Tarih:
1 Aralık 2018
Saat:
12:00 - 23:30
Etkinlik Kategori:

Mekan

Glass Room
Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4
İstanbul, 34000 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0850 850 8647
Website:
www.uniqistanbul.com