Evdeki Saat

“Evdeki Saat”, 18 Şubat’ta Maximum Uniq Box’ta!Maximum Uniq Box, alternatif grupları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.Mekanın 18 Şubat’taki konuğu Evdeki Saat!2014 yılında Eren Alıcı (vokal+gitar) ve Sunguralp Esat (back vokal+davul) tarafından kurulan alternatif bir müzik grubudur. Parçalarını daha çok Karaköy-Kadıköy sound’undan beslenerek yapan Evdeki Saat, şarkıları amatör ruhunu koruyarak sokak ve şiirle buluşturulması gerektiği düşünülerek kurulmuştur. Bu yüzden alternatif bir müzik grubudur, alternatif kalacaktır.” Sözleriyle kendilerini anlatan ve özellikle ‘Uzunlar’ parçasıyla son döneme damga vuran “Evdeki Saat” için sizde saatinizi kurun!

Konser 18 Şubat’ta Maximum Uniq Box’ta.İş Bankası kartlarına %10 indirim imkanı sunulan konserin biletleri satışta.

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

    Etkinlik Detayları
    Sponsors