Gırgır Stand Up Gecesi

Etkinlik Hakkında

Maximum Uniq Box/ Oturmalı Düzen

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, 15 Kasım Salı günü Maximum Uniq Box’da, Güldür Güldür Show programında stand-up gösterileri yapan, Uykusuz Dergisi yazarı Alpay Erdem ve Gırgır Dergisi yazarlarından, ödüllü komedyen Barbaros Uzunöner’i seyircisi ile buluşturacak!

Gülmeye, çok çok gülmeye hazır olun.
Usta işi mizah, bol kahkaha bu gösteride.

Alpay Erdem ve Barbaros Uzunöner tek kişilik gösterilerinin en komik bölümlerini anlatmak için seyirci ile buluşuyor.

Komedyenlerin ve seyircilerin gülmek için bir araya geldikleri tam bir kahkaha bayramı.Gösterinin bazı anlarını şaşırarak bazı anlarını da “Bu hikayede anlatılan kişi benim.” diyerek seyredeceksiniz.

Bu gösteri mizahın iyileştirici gücünü gözler önüne seriyor. Bu gösteri aklımızda kalan unutulmaz karikatürler gibi bir tat bırakıyor.

Hayatımıza etki eden, güldürerek güzelleştiren, her dönem muhalif olan efsane mizahçılarımıza adadığımız bu gösteri sizi çok güldürecek.
Maksimum eğlence ve maksimum kahkaha için; günlük işleri, koşturmacaları bir kenara bırakın ve 15 Kasım’da, Maximum Uniq Box’da yerlerinizi alın. BuTiyatro’nun güldürerek güzelleştirme terapisi başlıyor!

Etkinlik saati 21:00

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

Event Details

İşbankası kartlarına özel %10 indirim.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details