Hair Müzikali

Müzik, güneş, özgürlük, 68 kuşağı, aşk ve sevgi… Bunların hepsini bir araya getiren, New York’ta yaşayan 1968 Woodstock kuşağının hayatını sahneye taşıyan efsane Hair müzikali, 50. yılında ödüllü West End prodüksiyonuyla ilk kez Türkiye’de!

Aquarius Çağı’na hoş geldiniz. Gerome Ragni ve James Rado’nun sözleri, Galt MacDermot’un müzikleriyle hippi kültürünü, 1968 kuşağının renkli yaşamını sahnelere taşıyan Hair, ilk kez 29 Nisan 1968’de Broadway’de sahnelendi. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanını etkisi altına aldı. Binlerce gösteri, farklı uyarlamalar ve aralarında Tony Ödülü’nün de yer aldığı saymakla bitmeyecek ödüller…

Aylarca müzik listelerinn zirvesinde kalan, günümüzde bile hala hafızalarda yer eden ‘Aquarius’, ‘Let the Sunshine In’, ‘Hippie Life’, ‘Good Morning Starshine’ ve ‘I Got Life’ gibi klasik şarkıların da etkisiyle müzikal tarihine damgasını vuran Hair, 1979’daki Milos Forman imzalı beyaz perde uyarlamasıyla hali hazırdaki popülaritesini katlamayı başarmıştı. İçerdiği özgürlük temalı mesajlarla günümüzde de izleyici üstünde hala aynı etkiiyi bırakan Hair müzikali, 50. yılında görkemli bir prodüksiyonla Türkiye’de ilk kez karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Metro, The Guardian, Time Out, Radio Times ve daha birçok önemli mecradan tam puan alan, 2018’de WhatsOnStage Ödülü kazanan West End uyarlamasıyla Hair, 9-14 Haziran tarihleri arasında Uniq Hall’da hayatınıza bir güneş gibi doğacak.

Bırakın güneş içeri girsin!Dili: İngilizce/Türkçe Altyazılı
Süre: Ara dahil 2 saat 30 dakika

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details
Sponsors