Yükleniyor Etkinlikler

Hashtag Festivali

14 Ekim 2017 @ 11:00 - 23:30
  • Bu event geçti
Alışageldik her gençlik festivalinde yer alan konser ve DJ performansların yanı sıra, sosyal medyada aktif gençlerin dolu dolu dahil olacağı interaktif zengin bir içerik yaratılan festivalin müzik etkinlik kısmında Hayko Cepkin ve son dönemin alternatif gruplarından Zımba konserlerinin yanı sıra gün boyu DJ performansı ile gençler müziğe doyacak.
HARUN TEKİN VE KORAY CANDEMİR’DEN “ŞAKALI AKUSTİK” SÖYLEŞİ: Konser ve müzik performanslarının yanı sıra Harun Tekin ve Koray Candemir’in akustik söyleşi performansı olan “Şakalı Akustik”te şarkıların yanı sıra gençlerle de sohbet edilecek.

Gün İçine Yayılan Etkinlikler

Spor dünyasının sevilen isimleri Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlarıyla futbol-basketbol challenge’larında sürpriz konuk isimler de yer alacak ve günün sonunda kazanacak ekibe özel hediyeler verilecek.
Son dönemde sosyal medya programı “Stolk” ile fenomenleşen, sevilen oyuncu İbrahim Selim ile oyunculuk atölyesi, Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile spor söyleşisi, son dönemin fenomen youtuber’ları Berkcan Güven’le interaktif bilgi yarışması ve Oğuzhan Uğur’la “RöntBeni” etkinlik alanında gençlerle buluşacak diğer etkinlikler.
“Adını Feriha Koydum”, “Maral”, “ilişki Durumu: Karışık”, “Kiralık Aşk” ve şu an Star Tv’de yayında olan “Ateşböceği” gibi gençlerin de ilgiyle takip ettikleri başarılı dizilerin yönetmeni Barış Yöş ile söyleşide gençler dizi dünyasına dair sorularına cevap bulacak.
Kahve barista eğitimi, Arda Erel, Ömür Özdemir (CeriLevis), Ali Deniz Uslu ve Oya Doğan gibi değerli yazarlarla söyleşi-imza günleri, Gerçek Dorman’la Perküsyon Atölyesi, müzik workshopları, tasarım atölyeleri,Beşire Bulut ile Nefes Terapisi, makyaj, spor etkinlikleri, VR Sanal gerçeklik deneyimi gibi gençlerin de ilgi alanından önemli isimler de festival kapsamında gençlerle buluşacak.
Markalarla işbirlikteliğinde de interaktif içerik ve sürpriz etkinliklere yer verilecek olan festival 14 Ekim tarihinde 11.00-00.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Detaylar

Tarih: 14 Ekim 2017
Saat: 11:00 - 23:30
Etkinlik KategorileriFestival, Öne Çıkan, Populer

Mekan

Mekan Adı: UNIQ İstanbul
Adres: Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
İstanbul, Türkiye
Telefon: 02122860391

Organizatör

Organizatör: UNIQ İstanbul
Telefon: +90 (212) 286 03 91