Yükleniyor Etkinlikler

Indie Sessions Konser Serileri

20 Mayıs 2017 @ 22:00
|Alternatif Tarih (Tümünü Gör)
Sonraki: 20 May 2017
Sonraki: 27 May 2017
  • Bu etkinlik sona erdi.

INDIE SESSIONS – Cumartesi Akşam Konser Serileri

HER CUMARTESİ / 22:00 (Ücretsiz Etkinlik)

Tamirane’nin Cumartesi akşamları şehrin tantanasına girmeden iyi müzikle rahat bir ortamda buluşmanız için tasarladığı konser serisi Indie Sessions, Cumartesi akşamları şehrin iyi müzisyenlerini Tamirane sahnesinde ağırlıyor.

6 Mayıs – Cumartesi / 22:00

INDIE SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Qüpe

Kurluşu 90’lı yılların başlarına kadar uzanan QÜPE, kendi parçaları dışında Clapton, Herbie Hancock gibi bir çok çağdaş müzisyenin özgün yorumlarını çalıyorlar. Vokalde Gürhan Yolsal, klavyede Barış Yelkenci, neyzen Sinan Sekban, bas gitarda Erinç Karabay ve davulda Altuğ Özgün Tamirane sahnesinde. Etnik öğelerin de yer aldığı repertuvarlarıyla keyif dolu bir akşam seni bekliyor!

13 Mayıs – Cumartesi / 22:00

INDIE SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Ezgi Aktan

Genç ve başarılı müzisyenler arasında yerini alan Ezgi Aktan, kendi şarkılarının yanı sıra çok sevdiği Moğollar, Bülent Ortaçgil, Nazan Öncel gibi sanatçıların şarkılarının da yer aldığı repertuvarı ile Indie Sessions Cumartesi Konserleri kapsamında Tamirane sahnesinde. Güzel müzik eşliğinde keyifli, rahat ve romantik bir Cumartesi akşamı seni bekliyor!

20 Mayıs – Cumartesi / 22:00

INDIE SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Damla Pehlevan

Baba Zula ile profesyonel müzik kariyerine adım atan ve Shantel ile Anarchy & Romance turnesi kapsamında Avrupa ve dünyanın önemli sahnelerinde yer alan Damla Pehlevan ; Edith Piaf’tan Ajda Pekkan’a, Peggy Lee’den Sertab Erener‘e uzanan özgün repertuvarı ile akustik gitarda Armağan Koçak, elektrik gitarda Daniel Griladze, bas gitarda Vefa Karatay ve davulda Barış Baykan ile Tamirane’de harika bir akşam sunuyor!

27 Mayıs– Cumartesi / 22:00

INDIE SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Hediye Güven

Hediye Güven, pop jazz ve alternatif pop tarzlarını harmanladığı, eğlenceyi ve romantizmi bir arada barındıran coşkulu repertuvarı ile Indie Sessions konser serileri kapsamında Tamirane sahnesinde. Hediye Güven, gitarda Tolga Tümay, klavyede Murat Uslu, bas gitarda Burçak Kayacan ve davulda Berk Sarıoğlu’ndan oluşan ekibi ile enerji dolu bir müzik akşamı için sahnede.

Detaylar

Tarih: 20 Mayıs 2017
Saat: 22:00
Etkinlik KategoriÖzel Etkinlik

Mekan

Mekan Adı: Tamirane
Adres: Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
İstanbul, Türkiye
Telefon: +90212 286 07 07
Website: www.tamirane.com