Indira Paganotto

INDIRA PAGANOTTO 28 Mayıs Cumartesi günü Maximum Uniq Box sahnesinde olacak.
Bu özel gecede Indira’ya sahnede GRÄFIN ve CEREN PATRON eşlik edecek.

INDIRA PAGANOTTO kariyeri boyunca dünyanın birçok yerinde Berlin’de Fusion, Arjantin’de Lollapalooza ve Küba’da Eyeife gibi festivallerde unutulmayacak performanslar sergiledi. Gerçekleştirdiği performanslarıyla ses getiren ve bu sene TOMORROWLAND, AWAKENINGS X ADE Festivalinde Charlotte de Witte, 999999999, Alignment ve diğer yıldız isimlerle aynı sahneyi paylaşacak olan Indira Paganotto ayrıca Charlotte De Witte’in plak şirketi KNTXT’ten çıkardığı ”Himalaya” EP’si ile adını sıkça duymaya başladığımız sanatçı, KNTXT etkinliklerinin yanı sıra Amelie Lens, Ben Klock, Adam Beyer ve Nina Kraviz gibi isimlerle de aynı sahneleri paylaşmaya devam ediyor. Bu yıl ilk albümü, yeni EP’leri ve kendi plak şirketi “ARTCORE” gibi birçok yeniliklerle dopdolu geliyor…

GRÄFIN; raw, proper ve hard groove’u kendi güçlü stiliyle hikayelendirirken, EXHALE, ARTAPHINE, ISMUS, DREPT, CARBONE RECORDS, HARDER TRAXXX ve VAST PERCEPTION gibi bir çok labelın toplama albümlerine girdi. Geçtiğimiz sene çıkış EP’si olan “A Twinkle on Milky Way” Mitsu2000’den yayınlandı. İkinci EP çalışması olan “Insurgency (Otomo Trax)” ve ilk long play denemesi olup sanatçının farklı müzikal yönlerini yansıtan “Euphony (Diffuse Reality)” geçtiğimiz günlerde release edildi.

CEREN PATRON setlerinde Progressive’ den Techno’ya underground müziğin farklı tınılarını bir araya getirerek kendine has bir rave tarz oluşturdu ve set başında enerjisi ile kitleleri topladı. Son olarak ‘Bird in the Sky’ parçası ile ‘BEATPORT PRODUCER CHALLENGE’ yarışmasını kazandı ve ardından ‘BEATPORT Melodic House & Techno TOP 100’e yerleşmeyi başardı.

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details
Event Tags