İzmir’in Kızları

İzmir’in Kızları

Sezen Aksu’nun Şarkılarıyla Müzikli Oyun….

Most Production’ın yapımcılığını yaptığı Sezen Aksu Şarkılarından İzmir’in Kızları müzikli oyunumuz ,Serdar Saatman tarafından yazılan, Gaye Cankaya yönetmenliğinde Murat Cem Orhan müzik direktörlüğünde  Selçuk Borak koreografileri ile  bizi içimizi ısıtıcak sıcacık bir ege kasabasına götürüyor…

Müzikli oyunun güçlü kadrosunda ise  Gökçe Bahadır ,Olgun Toker,Burak Sevinç,Derya Alabora,Parla Şenol,Nihan Büyükağaç ve Seda Akman yer alıyor….

Son bakıştaki o gözler,

Alıp başını efeler gibi gidenler, 

Tam topun ağzında duranlar

Kalbi Ege’de kalanlar…

Bu toprakların tarihine, aşkına, sevdasına, baharına tutulanların,

her döneme damgasını vuran Sezen şarkıları eşliğinde 

bir aşk hikayesiyle bütünleşeceği 

İzmir’in Kızları Müzikli Oyunu

Sizleri dünden geleceğe uzanan bir kutlamaya davet ediyor.

Işık tasarım : Kerem Çetinel

Dekor tasarım: Hakan Dündar

Multimedya : İllisyonist

OYUNCULAR

Gökçe Bahadır , Olgun Toker ,Burak Sevinç, Derya Alabora, Parla Şenol, Seda akman, Nihan Büyükağaç, Dilek Demir, Yağmur Anaz, Onur Bilge ,Elif Bağcı, Sinan Çatıkkaş, Mehmet Onur Atbaş, Esra Yaşar, Gizem Akdoğan

Dansçılar:

Deniz Atlı

Sinem Güven

Şebnem Şeviktürk

Tuğçe Ayar

Emre Sökmen

Hakan Akıncı

Köksal Ünal

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details
Sponsors