Yükleniyor Etkinlikler

Kaan Sekban – Saçmalar

23 Ağustos 2017 @ 20:30
  • Bu event geçti

UNIQ AÇIK HAVA SAHNESİ’NDE 

‘BEYAZ YAKA’ KOMEDİLERİ

 

UNIQ İstanbul, beyaz yakalıları kahkahalara boğacak muhteşem bir talk show’a ev sahipliği yapıyor: ‘Kaan Sekban Saçmalar’

#uniqistanbul #uniqaçıkhavasahnesi

Yaz boyu açık hava keyfini sanatseverlerle buluşturan UNIQ İstanbul, 23 Ağustos’ta eğlenceli bir talk show sunuyor. 10 yıl boyunca bir bankada kurumsal hayatın içinde beyaz yakalı olarak çalıştıktan sonra istifa edip Amerika ve Türkiye’de oyunculuk eğitimleri alan, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli müzikal ve operalarda rol alan Kaan Sekban, ‘Kaan Sekban Saçmalar’ adlı talk show’uyla beyaz yakalıları kahkahalara boğacak.

Kendi evinde haftanın üç gecesi sosyal medya üzerinden yayınladığı şovuyla tanınan ve mayıs ayında çıkan kitabı ‘Tebrikler Kovuldunuz’ ile çok satanlar listesine giren Kaan Sekban tek kişilik sahne gösterisinde; beyaz yakalı hayatı, yaşam koçlarını, günümüz ebeveynlerini ve günlük hayatta farkında olmadan karşılaştığımız pek çok karakteri de sahneye taşıyacak.

Eğlence burada da bitmeyecek!

UNIQ İstanbul, bu kahkaha tufanının ardından izleyicilere müzik ziyafeti sunacak bir after party ile geceyi sonlandıracak.

Detaylar

Tarih: 23 Ağustos 2017
Saat: 20:30
Etkinlik KategorileriÖne Çıkan, Özel Etkinlik, Populer

Mekan

Adres: Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
istanbul, 34450 Türkiye
Telefon: 02122860391

Organizatör

Organizatör: UNIQ İstanbul
Telefon: +90 (212) 286 03 91