Maximum Uniq Açıkhava / Ayakta

Kovacs, 3 Eylül Cumartesi akşamı dinleyicileri ile Maximum UNIQ Açıkhava sahnesinde buluşmaya hazırlanıyor. **

Hollandalı şarkıcı, besteci ve söz yazarı Kovacs, 2014 yılında 4 şarkıdan oluşan “My Love” EP’si ile son derece başarılı bir çıkış yaparak adını milyonlara duyurdu.

Ardından 2015 Edison Pop – Nieuwkomer ödülünü kazandı.

Karakteristik sesi, kendine özgü imajı ve etkileyici şarkıları ile 60 milyondan fazla Youtube izlenmesine ulaşan ve birçok ülkede konserler veren sanatçı, defalarca geldiği ve çok sevdiği Türkiye’de bu kez 3 ayrı şehirde ve 3 ayrı özel mekanda ilk kez sahne alacak.

Event Details

İşbankası kartlarına özel %10 indirim.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details