Mode XL

Etkinlik Hakkında

Türkiye’nin ikonik hip-hop ikilisi Mode XL, 27 Mayıs’ta Volkswagen Arena’ya konuk oluyor!

2001 yılında Basemode’u müzik sektörüne kazandırarak birçok rap sanatçısına ilham kaynağı olmuş Mode XL, Türkiye’nin en uzun soluklu hip-hop grubu olarak serüvenine devam ediyor. Batıkent’ten ana akıma taşıdıkları müzikleriyle birçok farklı türdeki müzisyeni de etkilemeyi başarmış ikili, yeni albümlerini yayınlamadan önce sahneye geri dönüyor.

Ankara çıkışlı ve her albümde özgün dilini korumuş olan Besta ile Veyasin’in tekrar bir araya gelerek uzun zaman sonra verecekleri ilk konserde, “Serseri Serbest Stilini” yaşayacağımız bir hip-hop deneyimi için, 27 Mayıs’ta Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde buluşuyoruz!

Biletler Biletix’te!

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details