Yükleniyor Etkinlikler

Morning Jazz Sessions

21 Mayıs 2017 @ 15:00
|Alternatif Tarih (Tümünü Gör)
Sonraki: 21 May 2017
Sonraki: 28 May 2017
  • Bu etkinlik sona erdi.

MORNING JAZZ SESSIONS

HER PAZAR / 15:00 (Ücretsiz Etkinlik)

Şehirdeki gündüz caz müzik algısının yerleşmesinde önemli bir yere sahip olan Tamirane’nin klasikleşmiş gündüz konser serisi Morning Jazz Sessions Mart ayı programı usta müzisyenlerle dolu! Her yaştan dinleyiciyi Tamirane’nin keyifli ve rahat atmosferinde buluşturan “Morning Jazz Sessions” konser serileri her Pazar saat 15:00’da. Pazar günü için alternatifsiz güzellikte bir program. Kaçmaz!

07 Mayıs – Pazar / 15:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Olgun Açar Quartet

Şehrin Pazar klasiği “Morning Jazz Sessions”da Olgun Açar Quartet; bas gitarda Matthew Hall, saksafonda Siney Yılmaz,  gitarda Bora Çeliker ve davulda Olgun Açar ile caz, funk, hip hop tarzında parçalardan ve Olgun Açar’ın bestelerinden oluşan repertuvarları ile Tamirane sahnesinde! Dört iyi müzisyen Pazar keyfini katlamak için aynı sahnede, kaçırma!

14 Mayıs  – Pazar / 15:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Görkem Yaşar Quartet

Caz şarkılarına kattığı özgün yorumlarla dikkat çeken caz vokalisti Görkem Yaşar, yanında üç yetenekli müzisyenle, piyanoda Yiğit Avcı, bas gitarda Kadir Akyol ve saksafonda Ozan Deniz Özel ile Tamirane sahnesinde. Caz standartları, neo soul, blues ve r&b tarzındaki klasikleşmiş ve güncel şarkılardan oluşan keyifli bir repertuvar sizleri bekliyor. Anneler gününde 7’den 70’e keyifli bir buluşma için nefis bir program!

21 Mayıs – Pazar / 15:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Manouche-u Âlâ

Manouche-u Âlâ, Django Reinhardt’ın yarattığı müzik tarzından esinlenilerek kurulmuş olan akustik ve modern bir caz manouche grubu. Repertuarlarında, caz standartlarının yanı sıra, kendi tarzlarında yorumladıkları 70’ler, 80’ler ve 90’ların yerli ve yabancı popüler şarkılarına da yer veren grup, 21 Mayıs’ta dinleyicilere eğlenceli ve nostaljik bir atmosfer yaşatacak. Vokalde Gizay Büyükdoğanay, saksafonda Barış Ertürk, gitarda Kaan Büyükdoğanay, kontrbasta Sinan Erbelger ve davulda Turgut Alp Bekoğlu’dan oluşan Manouche-u Âlâ size neşe dolu ışıl, ışıl bir Pazar yaşatacak!

28 Mayıs – Pazar / 15:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Nilüfer Verdi Quartet feat. Ülkü Aybala Sunat

Yurtiçi ve yurt dışında birçok caz festivalinde pek çok önemli müzisyenle birlikte sahne alan ve Türkiye’nin de ilk kadın caz piyanisti olan Nilüfer Verdi, vokalde Ülkü Aybala Sunat ile birlikte Tamirane sahnesinde. Hayatın telaşına ara verip, arkanıza yaslanıp, iyi müzik eşliğinde keyifli bir Pazar günü için sen de Tamirane’de şimdiden yerini ayırt!

Detaylar

Tarih: 21 Mayıs 2017
Saat: 15:00
Etkinlik KategoriÖzel Etkinlik

Mekan

Mekan Adı: Tamirane
Adres: Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
İstanbul, Türkiye
Telefon: +90212 286 07 07
Website: www.tamirane.com