Yükleniyor Etkinlikler

Morning Jazz Sessions

16 Temmuz 2017 @ 15:00
|Alternatif Tarih (Tümünü Gör)
Sonraki: 23 July 2017
Sonraki: 30 July 2017
  • Bu etkinlik sona erdi.

MORNING JAZZ SESSIONS

HER PAZAR / 17:00 (Ücretsiz Etkinlik)

Şehirdeki gündüz caz müzik algısının yerleşmesinde önemli bir yere sahip olan Tamirane’nin klasikleşmiş gündüz konser serisi Morning Jazz Sessions Temmuz ayı programı usta müzisyenlerle dolu! Her yaştan dinleyiciyi Tamirane’nin keyifli ve rahat atmosferinde buluşturan “Morning Jazz Sessions” konser serileri yaz boyunca her Pazar saat 17:00’da. Pazar günü için alternatifsiz güzellikte bir program. Kaçmaz!

16 Temmuz – Pazar / 17:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Manouche-u Âlâ

Manouche-u Âlâ, Django Reinhardt’ın yarattığı müzik tarzından esinlenilerek kurulmuş olan akustik ve modern bir caz manouche grubu. Repertuarlarında, caz standartlarının yanı sıra, kendi tarzlarında yorumladıkları 70’ler, 80’ler ve 90’ların yerli ve yabancı popüler şarkılarına da yer veren grup, 16 Temmuz’da dinleyicilere eğlenceli ve nostaljik bir atmosfer yaşatacak.

Vokalde Gizay Büyükdoğanay, saksafonda Barış Ertürk, gitarda Kaan Büyükdoğanay, kontrbasta Sinan Erbelger ve davulda Turgut Alp Bekoğlu’dan oluşan Manouche-u Âlâ size neşe dolu ışıl, ışıl bir Pazar yaşatacak!

23 Temmuz – Pazar / 17:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Görkem Yaşar Trio

Caz şarkılarına kattığı özgün yorumlarla dikkat çeken caz vokalisti Görkem Yaşar, yanında dört yetenekli müzisyenle, piyanoda Yiğit Avcı ve bas gitarda Kadir Akyol ile Tamirane sahnesinde. Caz standartları, neo soul, blues ve r&b tarzındaki klasikleşmiş ve güncel şarkılardan oluşan keyifli bir repertuvar sizleri bekliyor!

30 Temmuz – Pazar / 17:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Görkem Baharoğlu Trio

Swing ve popüler caz şarkılarına yer verdiği repertuvarı ile Görkem Baharoğlu Trio ilk kez Tamirane sahnesinde. Vokal ve gitarda Görkem Baharoğlu, bas gitarda Neyzen Özsarı ve klavyede Kemal Seçkin ile müzik dolu bir Pazar akşamüstü için sen de Tamirane’ye gel!

Detaylar

Tarih: 16 Temmuz 2017
Saat: 15:00
Etkinlik KategorileriJazz, Öne Çıkan

Mekan

Mekan Adı: Tamirane
Adres: Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
İstanbul, Türkiye
Telefon: +90212 286 07 07
Website: www.tamirane.com