Müslüm Gürses Şarkıları – Senfonik

20 Temmuz’da Maximum Uniq Açıkhava çok özel bir projeye ev sahipliği yapacak;

Müslüm Gürses Şarkilari-Senfonik…

Arabesk müziğin babası Müslüm Gürses, yeniliklere açık, müzikte değişimden korkmayan cesur hamleleri ve çok güçlü yorumuyla geniş kitlelerce hep çok sevildi ve dinlendi.

Şimdi, ölümsüz sanatçıyı unutulmaz şarkıları ve hafızalarımızda hoş seda bırakmış tatlı anılarıyla yad etme zamanı…  “Müslüm Gürses Şarkıları-Senfonik” projesi 20 Temmuz’da Maximum Uniq Açıkhava’da seyirciyle buluşacak.

Yasal varislerinin izniyle hayata geçirilen projenin kadrosunda; Ayta Sözeri, Erkan Kolçak Köstendil, Burak Sevinç, Sitare Akbaş  ve Zeynep Avcı gibi çok sevilen isimler yer alıyor.

Erkan Kolçak Köstendil’in aynı zamanda “Anlatıcı” olarak gecenin sunumunu da yapacağı projede sanatçılara Cengiz Baltepe yönetiminde 30 kişilik senfonik orkestra eşlik edecek.

Müslüm Gürses’in yorumuyla çok sevilmiş şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Cengiz Baltepe imzası taşıyor.

Proje, daha önce Senfonik Şebnem Ferah, Senfonik İbrahim Tatlıses, Broadway’den İstanbul’a Müzikaller, Senfonik Divalar-Nilüfer gibi çok ilgi gören projelere imza atan Nurcan Karaca’ya ait.

Uzun süre hafızalardan silinmeyecek ve bu yazın en özel projelerinden biri olacak olan Müslüm Gürses Şarkıları- Senfonik için biletler satışta.

* Maximum Uniq Açıkhava / Ayakta

* İş Bankası kartlarına %10,  Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta!

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details