Nina Kraviz & Ellen Allien

Maximum Uniq Açıkhava / Ayakta

Elektronik etkileşimlerle dolu yeni bir dünyaya adım atmaya ve karanlık seslerin ruhunuzu ele geçirmesine izin vermeye hazır mısınız?

Elektronik müzik sahnesinin önde gelen isimlerini etkinliklerinde konuk etmeye devam eden The Falls, bu sefer tekno dünyasının en çok takip edilen sanatçıları arasında yer alan Nina Kraviz ve Ellen Allien’ı Maximum Uniq Açıkhava’da ağırlayarak yeniden eşi benzeri olmayan bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Kendisine has, özgür çalış tarzıyla canlı performanslarına renk katan ve özenle seçtiği parçalar ile iç dünyasını dinleyicilerine yansıtan Kraviz, her daim gelecekten aldığı ilhamı saf bir enerjiye dönüştüren Allien ile aynı gece sahneyi paylaşarak tüm etkinlik katılımcılarına kendilerini tekrardan keşfedebilecekleri, elektronik müziğe olan tutkularını tekrardan alevlendirebilecekleri bir atmosfer yaratmayı hedefliyorlar.

Siz de gece hayatının bu iki vazgeçilemez ismi ile bir araya gelmek ve yakın zamanda unutamayacağınız bir çok anıya şahitlik etmek istiyorsanız şimdiden ‘The Falls Presents: Nina Kraviz and Ellen Allien’ için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details