Sattas – Rock Meets Reggae

attas – Rock Meets Reggae – 10 Aralık’ta Maximum Uniq Box’ta!

Kurulduğu yıldan günümüze geçen süre içerisinde müziğe yaklaşımı, zevkleri ve eğitimleri farklı bağımsız müzisyenlerin hep birlikte üretim ve performans yapma gayreti ile bir araya gelen, ülkemizin en bilinen ve öncü Reggae ekibi Sattas, çok özel bir repertuar ile Maximum Uniq Box sahnesinde 10 Aralık Cuma akşamı müzikseverlerin karşısında yerini almaya hazırlanıyor. 

Sattas memleket dahilinde ve farklı kıtalarda edindiği sahne deneyimlerini, temsilcisi oldukları müzikal tavrın ritmi ve dinamikleri ile harmanlamaya gayret göstererek, tamamen benzersiz bir sahne deneyimini paylaşmaya davet ediyor müzikseverleri.

Sattas – Rock Meets Reggae gecesi ile 10 Aralık Cuma Maximum Uniq Box’ta. 

Bilinmesini isteriz ki “Müziğin en güzel tarafı, vurduğunda canını yakmaması” Bob Marley. 

İş Bankası kartlarına %10 indirim imkanı verilen etkinliğin biletleri satışta. 

Akış: 
20.00 Kapı açılış 
20.30 Aytun (Dj Set)
21.30 Sattas – Rock Meets Reggae

İşbankası kartlarına özel %10 indirim.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

  Etkinlik Detayları
  • Gün
   Saat
   Dakika
   Saniye
  • Başlangıç Zamanı
   10 Aralık 2021 20:00
  • Bitiş Zamanı
   10 Aralık 2021 22:30
  • Organizasyon
  • Kategori
  • Adres
   Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer/İstanbul