Senfonik Broadway’den İstanbul’a Müzikaller

“Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” Projesi Güçlü Bir Kadroyla Yine, Yeni, Yeniden Seyircisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor!

Proje, “Haldun Dormen Yönetiyor-Senfonik” Başlığıyla, 20 Eylül’de Maxımum Unıq Açıkhava’da! 

Bu Muhteşem Şöleni Kaçırma!

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiği 2006 ve 2017 yıllarında büyük ilgi gören Broadway’den İstanbul’a Müzikaller projesi “Haldun Dormen Yönetiyor- Senfonik” başlığıyla 20 Eylül akşamı bu kez Maximum Uniq Açıkhava’da yeniden seyirciyle buluşacak.

Yönetmen Koltuğunda Tiyatro Ve Müzikal Dünyasının Duayeni Haldun Dormen Var.

20 Eylül Salı akşamı gerçekleşecek projenin yönetmenliğini yine Türk Tiyatro ve Müzikal dünyasının duayeni Haldun Dormen yapıyor.

Onur Konuğu Bir “Efsane”: Semiramis Pekkan

Kariyerinin zirvesinde sahneleri bırakma kararı alarak müzik dünyasında adeta efsaneleşen ünlü isim Semiramis Pekkan, Haldun Dormen’in ricasını kırmayarak yıllar sonra ilk defa 20 Eylül akşamı onur konuğu olarak sahneye çıkacak. 

Bol Starlı Bir Kadro…(Alfabetik Sırayla)
Asuman Dabak, Burak Sevinç, Canan Ergüder, Emre Altuğ, Emrah Eren, Ethel Mulinas, Lilya İrem Salman, Nilsu Berfin Aktaş, Pelin Akil, Pelin Karahan, Pelin Uluksar gibi çok sevilen ünlü oyuncular yer alıyor. 

Broadway’den İstanbul’a Güçlü Bir Repertuvar…
Notre Dame de Paris, Chicago, Cabaret, Sefiller, Grease, Moulin Rouge, Cats gibi ünlü Broadway müzikallerinin yanında Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Şen Sazın Bülbülleri gibi gişe rekorları kırmış Türk müzikallerinden titizlikle seçilen parçalarla seyirciye Broadway’den İstanbul’a müzikal bir yolculuk yaptıracak güçlü bir repertuvar hazırlandı. 

Müzik Direktörü
Bestelediği müzikallerle müzik dünyasında kendine saygın bir yer edinmiş Serpil Günseli projenin müzik direktörlüğünü üstleniyor. 

Şef Ve Aranjör
Repertuvardaki parçaların senfonik aranjmanları aynı zamanda senfoni orkestrasının da şefliğini yapacak olan Özhan Unakıtan’ın imzasını taşıyor.

Yönetmen Yardımcısı
Projenin yönetmen yardımcısı Cengizhan Eminoğlu.

Kostüm Tasarımı
Projenin kostüm tasarımları ünlü modacı Cihan Naçar imzasını taşıyor. 

Koreograf
Ünlü müzikal parçaların koreografileri Deniz Yiğiter imzasını taşıyor.

Proje
Proje, daha önce “Senfonik Şebnem Ferah”, “Senfonik İbrahim Tatlıses”, “Rock Müzikaller”, “Senfonik Divalar -Nilüfer” gibi çok ses getirmiş projelere de imza atmış olan Nurcan Karaca’ya ait.

Seyir zevki yüksek, müzik kalitesiyle uzun yıllar konuşulacak bu harika gece için biletler satışta.

* İş Bankası kartlarına %10, Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta!

Event Details

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Event Details