When:
24 Temmuz 2018 @ 21:00 – 22:30
2018-07-24T21:00:00+03:00
2018-07-24T22:30:00+03:00
Where:
UNIQ Açıkhava Sahnesi
UNIQ İstanbul - Maslak
Sofra Sırları @ UNIQ Açıkhava Sahnesi

Sofra Sırları

SERIAL COOK

2018 • DRAM, KOMEDİ • TÜRKÇE • İNGİLİZCE ALTYAZI
2018 • DRAMA, COMEDY • TURKISH • ENGLISH SUBTITLE

‘Buyurun, Neslihan’la tanışın! Mükemmel bir aşçı, Türk yemekleri uzmanı. Evine düşkün, kocasına sonsuz bağlı, mükemmel bi ev hanımı…Ve bir seri katil!’ Neslihan hayatını kocasına ve evine adamıştır. Istanbul’da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası aile dostları, Neslihan’ın yemeklerine çok düşkündür. Neslihan’in çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan’ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan’ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker
gibi, son derece masum hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.

“Meet Neslihan. A perfect cook, an expert on Turkish cuisine, strictly loyal to her husband, an impeccable house wife …and a serial killer.” Neslihan dedicated her life to her husband and her house. Despite being born and raised in Istanbul, she lived her life in Anatolian towns because of her husband’s work. Neslihan is a shy, sweet woman. Her days go by thinking about what to cook for dinner. She’s also a very competent cook. Her husband, friends and family are devoted fans of her meals.
The mysterious deaths of people around Neslihan start pointing the attention towards her. The newly appointed, ambitious and young police inspector, extremely intelligent and educated in United States, is determined that Neslihan is up to something, but can never find the evidence to catch Neslihan. Neslihan manages to evade all charges smoothly, seeming utterly innocent and somewhat quirky.