Soramazsın: Şanışer & İris Mozalar

“Soramazsın” bir kez daha izleyicileriyle buluşuyor!

16 Aralık Pazartesi akşamı UNIQ Box’ta gerçekleşecek olan etkinliğimizde sürpriz konuklar, eğlence ve sorulamayacak birçok soru yer alacak!Bu keyifli gecede sevdiğiniz ve merak ettiğiniz konuklarımıza istediğiniz soruları sorma imkanı bulacaksınız. Aynı zamanda “soramazsın” oyunu ile etkinlik içerisinde sosyalleşebilir ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz.

Sunan: Su Sonia Herring
Konuklar: Şanışer (Sarp Palaur) ve İris Mozalar

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Etkinlik Detayları
Sponsor