Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

The Odyssey / Derinliklere Yolculuk

2016 | Biyografi – Macera | 122’ | Fransızca, İngilizce

Jacques-Yves Cousteau, nam-ı diğer Kaptan Kusto, karısı ve iki oğluyla beraber Akdeniz kıyısında güzel bir evde, adeta cennet gibi bir koyda yaşamaktadır. Hayatı macera peşinde geçen Cousteau, su altında nefes alabilmeyi sağlayan, devrim yaratan icadı sayesinde bambaşka bir dünyayla tanışmıştır. Her ne pahasına olursa olsun, artık bu dünyayı keşfedecektir.

Bizlere deniz altını tanıtan araştırmacı kimliğinin yanı sıra, Oscarlı bir yönetmen, bilim insanı, çevreci, fotoğrafçı ve yazar olan Cousteau’nun hikayesini, yönetmen Jérôme Salle beyazperdeye taşıyor.

Jacques-Yves Cousteau, a.k.a. Captain Cousteau, lives in a paradise like Mediterranean bay with his wife and two sons. His discovery, which made it possible to breathe underwater, has opened up a new world to Cousteau who spent his life going on adventures. And he intends to explore this new world no matter what the cost. Commonly known as an underwater explorer, the life of Cousteau, who’s also an Oscar winning director, a scientist, an environmentalist, a photographer and a writer, is brought to the silver screen by director Jérôme Salle.

 

Yönetmen: Jérôme Salle

Oyuncular: Lambert Wilson, Pierre Niney, Audrey Tautou

Ülke: Fransa

Dağıtım: Başka Sinema Dağıtım

Yapım: Nathalie Gastaldo, Philippe Godeau, Olivier Delbosc , Marc Missonnier

İthalat: Mars Production

Web: http://www.imdb.com/title/tt1659619/?ref_=nv_sr_5

Detaylar

Tarih: 30 Temmuz 2017
Saat: 21:00
Etkinlik KategorileriÖne Çıkan, Populer, Sinema

Mekan

Adres: Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
istanbul, 34450 Türkiye
Telefon: 02122860391

Organizatör

Organizatör: UNIQ İstanbul
Telefon: +90 (212) 286 03 91