Etkinlik Zamanı:
23 Şubat 2018 @ 20:00 – 23:00
2018-02-23T20:00:00+02:00
2018-02-23T23:00:00+02:00
The Rose Paint It Rose Tour @ Glass Room

The Rose Paint It Rose Tour, 23 Şubat’ta Glass Room, Uniq sahnesinde….

“The Rose, Güney Kore’de daha önce eşi görülmemiş bir İngiliz Pop tarzıyla diğer gruplara oranla büyük bir fark yarattı ve ilk 6 ay içerisinde halk arasında önemli bir popüliriteye ulaştılar.

THE ROSE 2018 PAINT IT ROSE turuyla beraber ilk defa Avrupa’ya açılacaklar. Bu tura katılacaklar çok özel bir zevk alacaklar. Grup bilinen şarkılarının yanı sıra yeni şarkılarını da ilk defa Avrupalı hayranlarına sunacak.

En sevdiği sanatçının konserini talep etmek için hayranlarını bir araya getiren MyMusicTaste, The Rose hayranları desteğiyle turun İstanbul’daki ayağını gerçekleştiriyor. Turu İstanbul’da görmek isteyen ve destekleyen takipçilerimize derin teşekkürlerimizi iletmek için alacakları 2 bileti %20 indirim ile sunacağız.

Eğer hala MyMusicTaste üyesi değilseniz bize katılın http://mmt.fans/oRN7 ve hayranı olduğunuz sanatçının konserini isteyin! Hayalinizdeki konser gerçek olduğunda sizler de çok özel promosyonlardan ve ön satış imkanlarından yararlanın. ”

THE ROSE 2018 Paint It Rose Tour in Istanbul!

MyMusicTaste 
MyMusicTaste dünyanın herbir yanından hayranları, sanatçıları ve organizatörleri bir araya getirip, herkes için değerli ve anlamlı konserler yaratan, fan odaklı etkinlik yapma servisidir. MyMusicTaste gücü hayranların eline veriyor ve onların istediikleri şehirde görmek istedikleri sanatçıların konser vermelerini sağlıyor.

MyMusicTaste, dünyanın dört bir yanındaki hayranların seslerini bir araya getirme ve yayma göreviyle 52 farklı şehirde, EXO, BTS ve BLOCK B gibi grupların konserlerini başarıyla sundu. Basit bir fikirle MyMusicTaste, 27 milyarlık konser pazarına hayran dostu bir yaklaşımla meydan okuyor. Şu anda www.mymusictaste.com 30’dan fazla ülkede 15 farklı dilde destekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.