En Keyifli Atölye Merkezi Wapiyon

Türkiye’nin En Keyifli Atölye Merkezi Wapiyon

2017’de ilk kez UNIQ İstanbul’da açılan ve randevu gerekmeksizin çocuğunuzla beraber istediğiniz zaman gelerek atölye yapabileceğiniz bir atölye merkezidir. Ayrıca yetişkinlere yönelik atölyelerimiz olduğu gibi, sizin ve/veya çocuğunuz ilgi alanınıza ve yeteneklerinize göre derinleşmek istediğiniz alanlar için ileri seviye atölyelerimizi sizin ajndanıza göre oluşturlmak üzere, uzman  Güzel sanatlar kadromuzla hizmetinizdedir.

Atölyeli doğum günü partileri ve çocuk tiyatrolarını da bulunduran konseptimizde uzman ekibimizle hayal gücünüz ve yeteneklerinizle buluşmaya bekliyoruz. 

Bilgi için 0 537 208 23 91  https://www.wapiyon.com/

( Pandemi koşulları nedeniyle, sokağa çıkma yasağı uygulanan saatlerde kapalı durumda olacaktır. )

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Etkinlik Detayları
Sponsor