KULLANIM ŞARTLARI

UNIQ İstanbul,  SİTE KULLANIM KURALLARI

Yazılar
http://www.uniqistanbul.com/ web sitesi UNIQ İstanbul’a ait bir web sitesidir. Site içerisinde UNIQ İstanbul’a ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

Sitedeki Linkler
http://www.uniqistanbul.com/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı http://www.uniqistanbul.com tarafından yazılan yazıların ve http://www.uniqistanbul.com tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

1. Bu yazı http://www.uniqistanbul.com ‘dan alınmıştır.
2. Kaynak : http://www.uniqistanbul.com
3. Yada sitenizden http://www.uniqistanbul.com adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını http://www.uniqistanbul.com adına UNIQ İstanbul saklı tutar.

İletişim

0850 850 86 47 (UNIQ)

Adres

Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer / İstanbul

Çalışma Saatleri

Her Gün 08:00 – 22:00