Açık Saatler:

Pazartesi – Perşembe: 08.30 – 23:00 Cuma – Cumartesi: 08:30 – 24:00 Pazar: 08:30 – 22:00

İletişim Bilgileri:

+90 212 286 07 07

Website:

Tamirane

Tamirane 2008’den bu yana “Repair Yourself” mottosuyla restoran, cafe, bar, konser ve etkinlik mekanı olarak şehrin öncü markalarından biri. Günün her öğünü için kendine has lezzetler üreten yetenekli mutfağı, ödüle aday kokteyllere sahip barı ile taze, özenli ve samimi tadları kendini tamir etmek isteyen 7’den 70’e kent gezginleri ile paylaşıyor.

Tamirane’de her Pazar gündüz kahvaltı sonrası “Morning Jazz Sessions” adı altında ücretsiz caz dinletileri ve her Cumartesi akşamı ise şehrin tantanısa girmeden iyi müzikle ve konforlu eğlence ile buluşmanız için tasarlanmış olan “Indie Sessions” ücretsiz akşam konserleri gerçekleşiyor. Tamirane’nin konser serileri, şehrin önde gelen müzisyenlerini her hafta yüzlerce müzikseverle buluşturuyor. Bu serilerin yanı sıra, Jazz Open Mic (Açık Caz Sahnesi), Swing ve Salsa dans geceleri gibi çeşitli konser ve gösterileri de ağırlayan Tamirane sahnesi, özgün ve keyfli içerikleri mudavimleri ile düzenli olarak paylaşıyor.

Tamirane, mimari olarak yenilikçi ve sade bir ekolü temsil ederken, çağdaş sanatçıların eserlerinin yer aldığı sergileme alanları, rahat ve samimi ortamı ile Uniq İstanbul’un asırlık bir ormana bakan teras katında günün her saatinde misafirlerine ev rahatlığı sağlıyor. Ayrıca, yerleşik sahnesi ve geniş kapasitesiyle de firma ve kişilerin kutlama, toplantı, lansman, sunum ve özel buluşmalarını da ağırlıyor. 12 kişi kapasiteli “Private Room”unda ise toplantı ve yemekli buluşmalar gerçekleştirmek mümkün. Tamirane  lezzetlerini ve rahat ambiyansını sen de keşfet, müdavimi olacaksın!