AÇIK HAVA SAHNESİ

KONSER, ETKİNLİK VE PERFORMANS SAHNESİ

“UNIQ Açıkhava Sahnesi Maslak’ta, doğanın kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş, ayrıcalıklı bir ortamda , sanatseverleri kültür-sanat ve eğlence ile benzersiz bir şekilde buluşturuyor. Dünya şirini bir bahçe. Çepçevre yemyeşil ağaçlar, sarmaşıklar. Etkinliği ister yere atılmış minderlerde, ister sandalyelerde oturarak izleyin.

UNIQ Açıkhava Sahnesi oturmalı 2.500, ayakta 3.500 seyirci kapasitesi, 350 m² sahne alanı ile senfonik konserlerden, rock konserlerine birçok müzik etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır.

Havuz alanının da üstünün kapatılması ile UNIQ Açıkhava Sahnesi geniş katılımlı etkinliklerin de düzenlenebildiği 6.000 kişilik bir festival alanına dönüşmektedir.

UNIQ Açıkhava Sahnesi bugüne kadar İstanbul Caz Festivali, İstanbul Müzik Festivali, Kristal Elma Festivali, Kahvaltı Festivali, Yavuzfest gibi festivalleri ve birçok sanatçıyı ağırlamıştır.

UNIQ Açıkhava Sahnesi, dünya ve Türk sinemasından seçilmiş art-house filmler ile sinemaseverleri buluşturmaktadır. 2 yılda 50 film gösterimi ile UNIQ Açıkhava Sahnesi çok kısa bir sürede İstanbul’un en önemli yazlık sinema sahnesine dönüşmüştür.

UNIQ Açıkhava Sahnesi, tiyatro seyircilerine de sezonun en güzel oyunlarından bir seçkiyi yaz dönemi süresince sunmaktadır.

İletişim

0850 850 86 47 (UNIQ)

Adres

Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer / İstanbul

Çalışma Saatleri

Her Gün 08:00 – 22:00