Tırtıl Kids

Tırtıl Kids, çocuklara özel bir kitabevi eksikliği sebebiyle 2006 yılında kuruldu.

Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca çocuk kitapları ile kurulan konsept Türkiye’de bir ilk kurulduğu günden bu yana ailelerin gözdesi, eğitimcilerin referans noktası oldu.

Tırtıl Kids, çocukların gelişimine katkıda bulunmak için kurulmuş ve bu misyon ile devam eden bir markadır. Bu sebeple ürün grupları arasında çocuk gelişimine fayda sağlamayan kitap ya da oyunlar bulunmaz.

Yoğun etkinlik ve eğitim takvimi ile bu yıl hem çocuklara, hem ebeveynlere hem de eğitimcilere bir çok imkan sağlayabileceğiz.Her ay periyodik olarak Hikaye Okuma Saatlerimiz, Hikayeli Yoga Atölyemiz ve İllustrasyon Atölyelerimiz devam edecek.

Mağazadaki ürünler sektörde 20 yıllık deneyimli uzman bir ekip tarafından seçiliyor. Editöryel ekibin desteği ile doğru ürünler, doğru yaşta okurlara tavsiye edilerek çocukların okudukları kitaptan, oynadıkları oyundan keyif alması sağlanıyor.

Tırtıl Kids 0-16 yaş grubuna hitap eden kitap ve oyunlar dışında, ebeveyn ve eğitimcilerin kaynak olarak kullandıkları materyallere de yer veriyor.
Tırtıl Kids, okullara danışmanlık hizmeti dışında, çocukların ev kütüphanelerini oluşturmaları için de kişisel danışmanlık veren bir kitabevidir.Her yaş grubuna özel hazırlanan çalışma ile güncellenen kişisel danışmanlık hizmeti en çok talep edilen hizmetlerimizden biridir.

Yurtdışında çıkan çocuk kitaplarını yakinen takip ediyor, gidip yerinde yayınevlerinden brifler alıyoruz. Bu sebeple yaptığımız işe hakim ve bilinçle hareket ediyoruz.

Her çocuğun iyi bir okur olması için…

Arkadaşlarınla Paylaş
Fotoğraf Galerisi
Mekan Detayları
Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi
    09:00 - 21:00
  • Cumartesi
    09:00 - 21:00
  • Pazar
    09:00 - 21:00