uniq mağazalar

Yaratıcı kişilerin fikir ve projelerini sunabilecekleri, geliştirip gerçekleştirebilecekleri bir alan yaratma fikriyle yola çıktı. Mekanın yüksek tavanlı ve tek hacimli geniş yapısı sayesinde sanatın tüm alanları için bir proje alanı olmayı amaçlıyoruz.
Biletix Eğlence, spor gibi etkinliklerin bilet satış ve dağıtımını yapan İstanbul merkezli şirkettir. Şirketin sahibi dünyanın en büyük bilet satış ve dağıtım şirketlerinden Ticketmaster’ın da sahibi olan Live Nation Entartainment’tır.  UNIQ İstanbul’da zemin katta UNIQ Hall girişi önünde faaliyet göstermekteyiz.
Markanın yaratıcısının temel amacı iyi tasarımları, geniş ürün yelpazesiyle bir araya getirerek tüketicinin beğenisine sunmak. Markasını maskulen, erkeğe özel, özgür ve sıradışı olarak tanımlamakta. Marmara Üniversitesi’nde İktisat eğitimi aldı. Ardından yine Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama dalında Yüksek Lisans...
UNIQ İstanbul zemin katta faaliyet gösteren Barbados Tabacco, tütün ürünleri ve benzer ürünler kategorisinde faaliyet göstermektedir.
Bizler uzun yıllardır detailing (detaylı araç bakımı ve temizliği) konusunda dünyadaki en yeni ürünleri, uygulama yöntemlerini ve gelişmeleri takip eden kişileriz. Kendi araçlarımıza kendi garajlarımızda yıllarca ileri seviyede ve profesyonel detailing uygulamaları yaptık. Türkiye’de ulaşamadığımız ürünlerin sayısı arttıkça ve Türkiye’de...
Sample Terzi, müşterilerine sunduğu birçok hizmetin yanında deneyimli ve uzman terzi kadrosuyla en güncel bilgi ve son teknoloji makine ve ekipmanı ile ayrıcalıklı hizmet vermektedir.
Sağlık, ilaç ve kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz UNIQ İstanbul zemin katında faaliyet gösteren UNIQ Eczane olarak hizmete hazırız.
Tırtıl Kids, çocuklara özel bir kitabevi eksikliği sebebiyle 2006 yılında kuruldu. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca çocuk kitapları ile kurulan konsept Türkiye’de bir ilk kurulduğu günden bu yana ailelerin gözdesi, eğitimcilerin referans noktası oldu. Tırtıl Kids, çocukların gelişimine katkıda bulunmak...
Toyzz Shop, 1985 yılından bu yana çocukların yanında. Türkiye genelinde 40’a yakın kentte 112 mağazası bulunan Toyzz Shop’un toplam perakende satış alanı 42 bin metrekareyi aştı. UNIQ İstanbul’da minik ve büyük misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
Müzik bizim için insanları, şehirleri, ülkeleri bir araya getiren ve birbirlerini anlayabilmelerini sağlayan evrensel dildir. Biz bu evrensel dili kullanarak çevremizi, ülkemizi daha iyi, daha mutlu bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor ve müzik yapmayı herkes için daha ulaşılabilir kılmayı...
Etkinlik Arama