CIRCOLOCO

Türk müzikseverlerin yıllardır heyecanla beklediği bir etkinlik olan Circoloco, sonunda İstanbul’a geliyor! 

1999 yılında Ibiza’daki ‘DC-10’ adlı mekanda ‘after-party’ konseptiyle başlayan Circoloco, kısa sürede en iyi partilerden biri oldu ve ismini dünyanın dört bir yanına duyurdu. Başladığı günden bu yana eğlence sektörüne yepyeni bir soluk getiren Circoloco, ikonik palyaço logosuyla underground dans müziğinin en büyük simgesi haline geldi. 

17 Nisan’da Volkswagen Arena’da düzenlenecek Circoloco Istanbul, çok yakında açıklanacak dünyaca ünlü DJ’leri ile beraber yılın en iddialı elektronik müzik etkinliği olacak!

Line-Up:

SETH TROXLER
LOCO DICE
JACKMASTER
DJ SOSSA

Biletler Bugece.co’da!

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Etkinlik Detayları
Sponsor