Jeton Presents: Klangkuenstler

Etkinlik Detayları

  • Cumartesi | 6 Mayıs 2023
  • 19:00
  • Volkswagen Arena
  • 02123776700

Etkinlik Hakkında

Endüstriyel Techno Sahnesinin yeni fenomeni Klangkuenstler, 6 Mayıs Cumartesi akşamı Jeton Sunumu, Ferhat Albayrak ve CØRE b2b HSKA ev sahipliğinde, Volkswagen Arena’da!

Alman Klangkuenstler, 1990’ların ve 2000’lerin başlarını modern bir dokunuşla birleştirerek geri getirdiği güçlü ve kışkırtıcı endüstriyel sound’u,  atmosferik altyapılar ile birleştirerek Techno sahnesinin önde gelen prodüktörleri arasında yerini aldı.

Parçalarını ağırlıklı olarak kendi plak şirketi OUTWORLD’den yayınlarken içeriğinde azgın öfke, derin-mavi melankoli ve umut kırıntıları barındırarak Zeitgeist’imizin duygusal özünü yakalamayı başarıyor.

Dünyanın en önemli festivallerinde ve clublerinde “sold-out” showlar yapmaya devam eden Klangkuenstler, her zamanki Jeton’a özgü ses ve ışık enstalasyonu ile Volkswagen Arena’da bizi unutmaz bir geceye davet ediyor.

Lokal sahnemizle sınırlı kalmayarak, ülkemizi uluslararası platformda en iyi temsil eden Türk DJ/Produktorlerimizden, Jeton Records`un kurucusu  Ferhat Albayrak, yeni neslin yetenekli artistlerinden, CØRE ve Jeton’un yeni yeteneği HSKA b2b setleri ile gecenin ev sahipleri olacak.