Yalnızca birkaç sene içinde hızlı yükselen genç yetenekten techno’nun vazgeçilmez oyuncularından biri haline gelen Charlotte De Witte, 2015 yılında başladığı özel konsepti KNTXT’nin ilk İstanbul çıkarması için 22 Nisan gecesi Volkswagen Arena’ya geliyor.

WUC ve RX Istanbul ortak sunumuyla gerçekleşecek gecede, De Witte’e KNTXT gecelerinin yıldız isimlerinden Monoloc ve Onyvaa eşlik edecek.

-Charlotte De Witte
-Monoloc
-Onyvaa

Dünyada biletleri aylar öncesinden tükenen KNTXT deneyiminin bir parçası olabilmek için biletler Bugece.co’da!

Biletler kısıtlı sayıdadır.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Etkinlik Detayları
Sponsor