Uniq Açıkhava Buz Pisti

Türkiye’nin en büyüğü ‘UNIQ Açıkhava Buz Pisti’ yeni sezona 1 Aralık 2021’de merhaba diyor.

UNIQ İstanbul & Vega Ice işbirliğiyle hayata geçirilen, 1000 metre karelik alanıyla Türkiye’nin en büyüğü UNIQ Açıkhava Buz Pisti; klasik aktivitelerden sıkılanların imdadına yetişiyor. Ailesi ve sevdikleriyle farklı deneyimler yaşamak isteyen herkes 5 yıldır olduğu gibi bu sezon da soluğu UNIQ Açıkhava Buz Pistinde alacak.

İçinde sentetik barındırmayan özel teknolojili pisti, profesyonel ekibi ve antrenörleriyle kışı daha da sevdiren buz pisti, ağaçlarla çevrelenmiş doğal atmosferiyle ziyaretçilerini günlük hayatın monotonluğundan uzaklaştırıyor. Kışın en favori aktivitesi buz pateni deneyimini tutkulu ziyaretçileri için unutulmaz hale getiren UNIQ Açıkhava Buz Pisti, ruhların stresten arınıp enerji dolmasını sağlarken vücut koordinasyonunun da gelişimine katkı da bulunuyor.

Müzik ve dansın zarif dokunuşlarıyla hayata hareket katan olanaklar sunan UNIQ Açıkhava Buz Pisti, uygun fiyatlarıyla her yaş grubu için eşsiz bir deneyim sunuyor. Pist sezon boyunca haftanın her günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
Fotoğraf Galerisi
Mekan Detayları
Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi
    10:00 - 22:00
  • Cumartesi
    10:00 - 23:00
  • Pazar
    10:00 - 23:00