NIQ İstanbul açıldığı günden bu yana çocukların zihinsel, bedensel gelişimini destekleyici ve sanatsal yaratıcılıklarını güçlendirecek atölye çalışmarını gerçekleştirmektedir. Halen 500 m2 lik bir alanda hizmet veren WAPIYON ile küçük ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatan bir mekan bulunmaktadır.

Mekanda bulunan 70 kişilik küçük sahne, çocuklara ve yetişkinlere yönelik etkinliklere, oyunlara ev sahipliği yapmaktadır.  UNIQ İstanbul ve WAPIYON’un misyonu, çocukların eğlenerek öğrenecekleri, birey olarak kendilerini tanıyacakları, beceri ve kavrayışlarını geliştirip zenginleştirecekleri nitelikli ortamlar ve fırsatlar oluşturmak, aynı zamanda bunun süreklilik ve kalıcılığını sağlamaktır.

Wapiyon aynı zamanda Tamirane ile ortak bir çalışma gerçekleştirmekte ve hafta sonları eğitmenler eşliğinde  mini ressam, drama, kinetik kum, slime, çömlek ve el heykeli gibi atölyeler düzenlemektedir.

web

www.wapiyon.com

Wapiyon Çocuk Eğlence Alanı

Halen 500 m2 lik bir alanda hizmet veren WAPIYON ile küçük ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatan bir mekan bulunmaktadır.