Yerden göğe kadar eğlence” konsepti ile Xtrem Aventures; tüm macera ve adrenalin tutkunlarını UNIQ İstanbul’a bekliyor.

8000 metrekarelik orman alanı içerisinde bulunan Xtrem Aventures’de “Emniyet Kemerli Yüksek İp Parkurları” ile ağaçların arasında, doğayı ve kendi sınırlarını keşfetmenin tadını çıkaran ziyaretçiler;  “Ağaç Tepesi Parkurları” ile yeşillikler arasında kurulan ahşap köprüler üzerinde, doğal ortamda gözlemler yapabiliyorlar. Xtrem Aventures’in adrenalini en tepede yaşamak isteyenlerin gözdesi olan diğer parkurları ise, yerden 10 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar ile heyecanınızı doruk noktaya taşıyor.

Çocuklar için güvenli eğlence Xtrem Aventures’da!

Türkiye’nin 4-8 yaş grubuna özel, koruyucu ağ ile çevrilmiş ilk yüksek ip parkurunda çocuklar, 20 farklı oyunu deneyimleyebiliyorlar. 8 yaş üstü ve yetişkinler için zorluk derecelerine göre 4 adet yüksek ip parkuru, 1 adet 180m’lik zip-line parkuru ve 1 adet serbest atlayış Quick Jump aktivitesi ile, her yaş grubuna özel heyecanlar sunuyor.

Birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu parkurları ile macera severlerin yeni tutkusu olan Xtrem Aventures’de eğlenmek, hem adrenalin dolu hem de çok çok eğlenceli… Doğa ile bir bütün olmayı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği; kolay parkurdan zor parkurlara kadar pek çok etabı bulunan Xtrem Aventures ile ağaçların üzerinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

4 özel parkurda zorluk derecesi giderek artıyor. Yüzde yüz güvenli emniyet sistemi ile 2 saatte parkurları geçmeye çalışıyorsunuz. Şehir merkezinde yer alan Xtrem Aventures’da her parkur çok eğlenceli. İplerde sallanıyor, bir ağaçtan diğerine geçmeye çalışıyor, ağlar üzerinde yürümeye çalışarak yerden göğe kadar macerayı yaşıyorsunuz!

web

www.xtremaventures.com.tr

Xtrem Aventures Macera Parkı

Xtrem Aventures’in adrenalini en tepede yaşamak isteyenlerin gözdesi olan diğer parkurları ise, yerden 10 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar ile heyecanınızı doruk noktaya taşıyor.