+1 Sunar: Oktoberfest

İyi Müzik ve Orman Havasıyla Aradığın Oktoberfest burada!

Almanya’nın en ünlü festivallerinden Oktoberfest, Maximum Uniq Açıkhava’da farklı bir format ile İstanbullularla buluşmak için hazır. 

Son dönemin en sevilen isimleriyle dolu müzik programı, yeme-içme alanları ve festival aktiviteleriyle Oktoberfest katılımcılarına eğlence ve dans garantili bir Cumartesi günü sunmaya hazırlanıyor. 

Saat 14.00’de kapılarını açacak olan festivalde günün startı DJ Aytun ile başlayacak. 

Türkiye’de reggae denilince akla ilk gelen isim olan “Sattas”, İstanbul’un lokal DJ’lerinden “Shangri La”, eğlenceli ve deli gibi dans ettiren setleri ile “Club Bangkok”, elektronik yapılar ve etnik ritimleri ile “Islandman” ve 60 ve 70’li yılların saykedelik funk ve soul şarkılarını  günümüz müziği ile tekrar düzenleyen ” Hey! Douglas” festival katılımcılarını iyi müzik ve dansa doyuracak.   

Maximum Uniq Açıkhava Yaz Etkinliklerinin son etkinliği Oktoberfest, orman havasında, tüm gün müziğin tadını çıkaracağın, farklı lezzetler tadabileceğin, çok keyifli bir ortama ev sahipliği yapacak. 

“İş Bankası kartlarına %10 indirim” imkanı verilen ve 16 Ekim’de gerçekleşecek etkinliğin biletleri satışta. 

+1 Sunar: Oktoberfest Festival Programı
14.00 Kapı Açılış
14.00 – 16.00 DJ Aytun
16.00 – 17.15 Sattas
17.15 – 17.45 DJ Aytun
17.45 – 18.45 Shangri La
18.45 – 20.00 Club Bangkok
20.00 – 20.20 DJ Aytun
20.20 – 21.50 Islandman
21.50 – 22.20 DJ Aytun
22.20 – 00.00 Hey! Douglas

Servis Saatleri;
Gidiş: İTÜ metro istasyonu plazalar çıkışında bulunan Orjin Maslak önünden hareketle Maximum Uniq Açıkhava’ya 17:40 – 21:20 saatleri arası her 20 dk’da bir servis olacaktır.
Dönüş: Etkinlik sonrası ring servisi vardır.

İşbankası kartlarına özel %10 indirim.

Birden fazla bilet satın alabilirsiniz.

Yer seçimi etkinlik tipine farklılık gösterebilir.

Genellikler etkinlik gişelerinde bilet satışı yapılmaktadır. Biletler kısıtlı sayıda bulunduğu için internet sitesinden online satın almanızı tavsiye ederiz.

Genellikle rezervasyon sistemli çalışmaktadır. İlgili etkinlik açıklamalarında rezervasyon numaralarına yer verilmektedir.

Etkinlikteki yer durumu müsait ise, satın alma işlemini yine aynı satış kanalı üzerinden yapabilirsiniz.

Çocuk etkinliklerinde genel olarak çocuklar bilete tabidir. Diğer etkinliklerde ise mekana ve etkinliğe göre farklılıklar gösterebilir ve etkinliğe giriş için yaş sınırı olabilir. En doğru bilgi için mekan veya etkinliğe göre arama yaparak mekan veya etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz.

İnternet, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve satış noktaları aynı sistem üzerinden online bilet satışı yapmaktadır. Dolayısıyla, biletler tükendiğinde tüm satış kanallarında bilet bitmiş olur.

Maalesef rezervasyon opsiyonu bulunmamaktadır. Satış kanallarından yapacağınız işlemlerde direk bilet satın alma işlemi yapılmaktadır.

Yenikapı-Hacıosman metro istasyonundan inerek Windowsist çıkışından çıkınız. Metro istasyonunun karşısından 15 dakikada bir UNIQ İstanbul'a servislerimiz bulunmaktadır.

UNIQ İstanbul'da zengin kafe-restoranlar ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Etkinlik Detayları