Genel

Bakış

Kültür, Sanat ve Yaşam Merkezi

Hayata dair tüm renkleri Maslak’a taşıyan UNIQ İstanbul,  kendini sürekli yenileyen kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor.

Yeni nesil “yaşam merkezi” konseptiyle, kültür-sanat, kongre, eğlence ve iş dünyasını, şehrin en önemli finans ve ticaret merkezi olan Maslak’ta, doğanın kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş,  ayrıcalıklı bir ortamda sunuyor.

Adını,  İngilizce  “unique-eşsiz”  kelimesinden alan UNIQ İstanbul,  konser, tiyatro, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş ve yeme-içme gibi pek çok aktivite ile İstanbul modern kent hayatının yeni merkezi.

Sign of the City’de 2015 yılı en iyi sosyo-kültürel projesi seçilmiş, Türkiye’nin en büyük kültür-sanat kompleksi olan UNIQ İstanbul;  1.156 seyirci kapasiteli, Yedi Sanatın Yeni Merkezi, UNIQ Hall; 5.800 seyirci kapasiteli, Avrupanın en iyi akustiğine sahip,  Volkswagen Arena,  ve 3.000 seyirci kapasiteli, ormanla çevrili UNIQ Açık Havasahnesi  ile ülkemizin ve dünyanın  starlarını ve birbirinden farklı etkinliklerini ağırlıyor. Eğitim ve öğretime önem veren UNIQ İstanbul içinde MEF üniversitesi faaliyetlerini sürüyor.

Dünyada son trendleri takip eden tüm çevre dostu ve sürdürülebilir yapıların sahip olduğu LEED sertifikasına sahip UNIQ İstanbul, ekolojik mimari yaklaşımı ile, enerji verimliliği, kullanıcılarının yaşam konforu gibi konulara özellikle önem veriyor.

Yeme-içme alanları ile mağazalardan oluşan 15.000 m²’lik  yaşam alanındaUNIQ İstanbul ziyaretçilerine, birbirinden farklı lezzetler, özel mutfaklar ve seçkin mağazaları ile yeni nesil bir yaşam deneyimi sözü veriyor.

Bkz: UNIQ İstanbul’da Alışveriş

Bkz: UNIQ İstanbul’da Yeme&İçme

Türkiye’nin en büyük kültür-sanat kompleksi olan UNIQ İstanbul;  1.156 seyirci kapasiteli, Yedi Sanatın Yeni Merkezi, UNIQ Hall; 5.800 seyirci kapasiteli, Avrupanın en iyi akustiğine sahip,  Volkswagen Arena,  ve 3.000 seyirci kapasiteli, ormanla çevrili UNIQ Açık Havasahnesi  ile ülkemizin ve dünyanın  starlarını ve birbirinden farklı etkinliklerini ağırlıyor.

Güncel etkinlikler için etkinlik sayfamızı ziyaret ediniz.

Türkiye’nin UNIQ İstanbul’da doğa ve yeşillik içinde birbirinden farklı yüzlerce ofis bulunuyor. Modern mimarisi, yenilikçi vizyonu, ileri teknolojisi ile huzurlu ve profesyonel bir çalışma alanı sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için ofisler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

UNIQ’de yerinizi almak için kiralama bölümünü ziyaret edebilirsiniz.