Hayata dair tüm renkleri Maslak’a taşıyan Anaterras, UNIQ İstanbul projesiyle kendini sürekli yenileyen kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor.

Yeni nesil “yaşam merkezi” konseptiyle, kültür-sanat, kongre, eğlence ve iş dünyasını, şehrin en önemli finans ve ticaret merkezi olan Maslak’ta, doğanın kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş,  ayrıcalıklı bir ortamda sunuyor.

Adını,  İngilizce  “unique-eşsiz”  kelimesinden alan UNIQ İstanbul,  konser, tiyatro, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş ve yeme-içme gibi pek çok aktivite ile İstanbul modern kent hayatının yeni merkezi.

Sign of the City’de 2015 yılı en iyi sosyo-kültürel projesi seçilmiş, Türkiye’nin en büyük kültür-sanat kompleksi olan UNIQ İstanbul;  1.156 seyirci kapasiteli, Yedi Sanatın Yeni Merkezi, UNIQ Hall; 5.800 seyirci kapasiteli, Avrupanın en iyi akustiğine sahip,  Volkswagen Arena,  ve 3.000 seyirci kapasiteli, ormanla çevrili UNIQ Açık Hava Sahnesi  ile ülkemizin ve dünyanın  starlarını ve birbirinden farklı etkinliklerini ağırlıyor.

Eğitim ve öğretime önem veren UNIQ İstanbul içinde MEF Üniversitesi faaliyetlerini sürüyor.

Dünyada son trendleri takip eden tüm çevre dostu ve sürdürülebilir yapıların sahip olduğu LEED sertifikasına sahip UNIQ İstanbul, ekolojik mimari yaklaşımı ile, enerji verimliliği, kullanıcılarının yaşam konforu gibi konulara özellikle önem veriyor.

UNIQ İstanbul bir Anaterras alt projesidir. Detaylı bilgi almak için www.anaterras.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

UNIQ İstanbul, iş dünyasına eşi benzeri olmayan bir ofis anlayışı getirdi.

İş dünyasının kalbinin attığı Maslak’ta, doğanın içinde, tarihi köşklerin ortasında muhteşem bir manzaraya karşı çalışmak artık bir hayal değil. Yemyeşil bir ortamda yer alan 2 yatay ofis bloğundan oluşan UNIQ Ofis, hem  iş verimliliğini arttırıyor hem de çalışanlar için keyifli bir çalışma atmosferi sunuyor. Üstelik dünya lezzetlerine, spor salonuna, kültür-sanat ve eğlence alanlarına, alışveriş ve daha fazlasına sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

 1. İstanbul’un merkezi iş alanı Maslak’ta yatay ofis konseptine sahip 3 tarafı ormanla çevrili, doğa ile iç içe tek ofis,
 2. Sağladığı enerji verimliliği ile LEED Sertifikası kriterlerine uygun,
 3. En yükseği 5 katlı 2 ofis bloğu,
 4. Verimliliği yüksek ofis alanları: %85 verimlilik,
 5. Brüt 4 metre kat yüksekliği,
 6. 4 borulu fan-coil ısıtma ve soğutma sistemi ile her mevsim konforlu ve ekonomik iklimlendirme,
 7. Cephelerde açılabilir pencereler,
 8. Maslak ve Levent bölgesinin en iyi otopark kullanım oranı: Her 75 metrekare ofise 1 araçlık ücretsiz kapalı otopark kullanım hakkı,
 9. Profesyonel tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kısa süreli ofis ve toplantı odası kiralama hizmeti,
 10. Tüm elektrik ve mekanik alt yapının ofis kat girişlerine kadar hazır Shell&Core teslimi,
 11. Yemek, alışveriş, spor, eğlence gibi tüm ihtiyaçlarınızı ofisinize yürüme mesafesinde karşılama lüksü

UNIQ İstanbul’da Yeme-İçme ve Alışveriş

Yeme-içme alanları ile mağazalardan oluşan 15.000 m²’lik  yaşam alanındaUNIQ İstanbul ziyaretçilerine, birbirinden farklı lezzetler, özel mutfaklar ve seçkin mağazaları ile yeni nesil bir yaşam deneyimi sözü veriyor.

UNIQ İstanbul’da Etkinlik, Kültür ve Sanat

Türkiye’nin en büyük kültür-sanat kompleksi olan UNIQ İstanbul;

1.156 seyirci kapasiteli, Yedi Sanatın Yeni Merkezi, UNIQ Hall; 

5.800 seyirci kapasiteli, Avrupa’nın en iyi akustiğine sahip Volkswagen Arena;

3.000 seyirci kapasiteli, ormanla çevrili UNIQ Açık Havasahnesi  ile ülkemizin ve dünyanın  starlarını ve birbirinden farklı etkinliklerini ağırlıyor.

Türkiye'nin en büyük Açık Hava Buz Pisti

UNIQ İstanbul & Vega Ice işbirliğiyle hayata geçirilen, 1000 metre karelik alanıyla Türkiye’nin en büyüğü UNIQ Açıkhava Buz Pisti; her yıl Aralık-Nisan ayları arasında klasik aktivitelerden sıkılanların imdadına yetişiyor.

Açık Hava Buz Pisti

İçinde sentetik barındırmayan özel teknolojili pisti, profesyonel ekibi ve antrenörleriyle kışı daha da sevdiren buz pisti, ağaçlarla çevrelenmiş doğal atmosferiyle ziyaretçilerini günlük hayatın monotonluğundan uzaklaştırıyor.

Kışın en favori aktivitesi buz pateni deneyimini tutkulu ziyaretçileri için unutulmaz hale getiren UNIQ Açıkhava Buz Pisti, ruhların stresten arınıp enerji dolmasını sağlarken vücut koordinasyonunun da gelişimine katkı da bulunuyor.