Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena, 5 bin 800 kişiyi ağırlayabiliyor.

Gişelerinden fuayesine, vestiyerlerinden kantinlerine, kilitli dolaplarından WC’lerine kadar misafirlerinin üst düzey konforda bir deneyim yaşamaları  üzerine tasalanan mekan, çeşitli konfigürasyonlar ve kullanım alanlarıyla gerektiğinde bir buz pisti, konferans salonu, fuar alanı ya da uluslararası standartlarda bir basketbol sahası haline gelebiliyor.

Volkswagen Arena’da bugüne kadar Darüşşafaka Doğuş’un Euroleague maçları, League of Legends turnuvası, Kristal Elma Festivali Fazıl Say’ın Nazım Oratoryosu, Bob Dylan, Pixies, Travis, Blondie, Jack White, Morissey, Hozier, Imany gibi dünyaca ünlü sanatçıların konserleri, Startup İstanbul, TedX konferansları, Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri, Underwater Paradise, Ice Age Live, Fuerza Bruta şovları gibi binlerce katılımcıyı ağırlayan etkinlikler yapıldı.

Teknik Özellikler

 1. 5800 kişilik toplam kapasite,
 2. Alkollü Satış Noktaları
 3. Gelişmiş Simetri Fiber İnternet,
 4. Misafirleriniz için farklı hızlarda Wifi olanağı,
 5. İnternet Canlı Yayın imkanı,
 6. Tam otomasyonlu dekor ve adet ışık barı
 7. Dolby Digital Surround sinema ses sistemi
 8. Barco 3-chip DLP dijital projeksiyon sistemi
 9. Video mapping teknolojisi
 10. Stereoskobik dijital projeksiyon sistemi
 11. Webcasting / Web TV sistemleri
 12. Video konferans sistemi
 13. Festival, konser, parti etkinlikleri için özel alanlar

web

www.vwarena.com

Volkswagen Arena

Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena, 5 bin 800 kişiyi ağırlayabiliyor.