Uniq Hall, 1.156 seyirci kapasitesi ile İstanbul’un en büyük tiyatro salonlarından biridir. Bugüne kadar bir taraftan Sertab’ın Müzikali, Arzu Tramvayı, Kürk Mantolu Madonna, Bir Delinin Hatıra Defteri, Martı, Müzeyyen, Hep Sonradan, Don Kişot’um Ben gibi sezon boyu kapalı gişe oynayan sezonun en güçlü oyunlarına ev sahipliği yaparken, diğer taraftan da İstanbul Tiyatro Festivali’nin ana mekanlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Değişken özellikli zenginleştirilmiş akustiği, dünya standartlarındaki teknik altyapısı, geniş fuaye ve catering alanları  ile Digital Age, Marketing Meet Up, Big Bang gibi önemli birçok zirve ve kurumsal etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır.

Uniq Hall, sahip olduğu Dolby Digital Surround ses sistemi ve akustik sinema perdesi ile başta Ayla, İstanbul Kırmızısı ve Müslüm olmak üzere son yılların en iddialı sinema filmlerinin galaları için de vazgeçilmez mekan olmuştur. 38. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde festivalin açılış mekanı olarak konumlandırılmıştır.

Özel olarak projelendirilmiş ses sistemi ile Akbank Caz Festivali ve İstanbul Caz Festivali konserleri başta olmak üzere cazdan klasiğe, senfoniden akustiğe bir çok konser için vazgeçilmez mekan olmuştur.

Teknik Özellikler

 1. Değişken özellikli zenginleştirilmiş akustik yapı
 2. 8m portal ağzı yüksekliği, 16m sofito yüksekliği
 3. Tam otomasyonlu 16 adet dekor, 4 adet ışık barı
 4. 4 adet kedi yolu
 5. Dolby Digital Surround sinema ses sistemi
 6. 13x6m sinema perdesi
 7. Barco 3-chip DLP dijital projeksiyon sistemi
 8. Video mapping teknolojisi
 9. Stereoskobik dijital projeksiyon sistemi
 10. Salon içi ve salonlar arası dijital ses ve görüntü dağıtım sistemi
 11. Webcasting / Web TV sistemleri
 12. Video konferans sistemi
 13. 8 dilde çeviri olanağı sağlayan simultane çeviri odaları
 14. 80 m2 barlı, aynalı prova salon
 15. 3 sanatçı, 4 grup soyunma odası
 16. 150 m2 sanatçı kafeteryası
 17. Otoparktan kulislere direk giriş imkanı

web

www.maximumuniq.com

Çok Amaçlı Salon Uniq Hall

 1.156 seyirci kapasitesi ile İstanbul’un en büyük tiyatro salonlarından biridir. Tiyatro, konser, festival, kurumsal etkinlikler ve diğer kültür-sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır.